• Головна
  • Червоний Хрест України відкрив другий Центр гігієни для вимушено переміщених осіб у Кам'янці-Подільському
17:17, 17 травня

Червоний Хрест України відкрив другий Центр гігієни для вимушено переміщених осіб у Кам'янці-Подільському

Відкриття Центру гігієни. Фото: ТЧХУ

Відкриття Центру гігієни. Фото: ТЧХУ

У Кам’янець-Подільському 17 травня відкрився другий Центр гігієни для тимчасово внутрішньо переміщених осіб (ТВПО).

Проєкт реалізують Товариство Червоного Хреста в Кам'янець-Подільському спільно з Асоціацією лідерів сталого розвитку, районною військовою адміністрацією Кам’янець-Подільського, Кам’янець-Подільською міською радою та Заклад вищої освіти "Подільський державний університет", інформує пресслужба ТЧХУ.

З початку війни ми робимо все, щоби допомогти людям, які постраждали та опинилися в складних життєвих умовах. Волонтери Червоного Хреста України по всій країні завжди першими приходять на допомогу. Завдяки міжнародній підтримці бізнесу та мобілізації партнерів із Міжнародного руху Червоного Хреста й Червоного Півмісяця, сьогодні ми можемо реалізовувати проєкти, спрямовані на підтримку населення в Україні. Центр гігієни, безумовно, дуже важливий проєкт, який дозволяє переселенцям реалізувати базові потреби - прання, сушіння та прасування білизни. Подібні центри й надалі відкриватимуться в містах із великою кількістю переселенців, - зазначив Максим Доценко, генеральний директор Національного комітету Товариства Червоного Хреста України.

Перший Центр гігієни відкрився в Кам’янці-Подільському 24 березня. Майже за два місяці його послугами скористалися близько 20 тисяч осіб.

Випрано понад 30 тонн речей. Щодня понад 100 сімей користуються послугами Центру гігієни.

Інтеграція переселенців у соціальне, економічне та суспільне життя міста - наше основне завдання з моменту початку війни росії проти України. Чисельність населення в місті збільшилася на третину, і сьогодні всі служби міської адміністрації працюють над тим, щоби створити максимально комфортні умови для кам’янчан та приїжджих. Центр гігієни - один із проєктів, що допомагає у вирішенні нашого завдання, - зазначив Михайло Посітко, міський голова.

Асоціація лідерів сталого розвитку покликана об’єднати бізнес, владу, суспільство та медіа для вирішення соціально значущих завдань. Тому проєкт Центр гігієни - яскраве втілення ідей та цінностей Асоціації. Проактивність Товариства Червоного Хреста України, місцевої влади, бізнесу та університету дозволяє якнайшвидше вирішувати важливі громадські завдання та реалізовувати соціальні ініціативи, спрямовані на підтримку людей, які постраждали від військових дій, - додала Олена Зубарєва, керівник ГО "Асоціація лідерів сталого розвитку".

Новий Центр гігієни відкрився за адресою м. Кам’янець-Подільський, пр. Грушевського, 68а.

У Центрі розмістили 8 пральних машин, 2 сушарки та праску. Також користувачі зможуть прийняти душ у спеціально обладнаній душовій території Центру гігієни. Скористатися послугами можна з 10:00 до 17:00 з понеділка по п’ятницю.

Центр гігієни - це місце, де переміщені особи можуть випрати, висушити та випрасувати одяг. Пілотний проєкт стартував у Кам’янці-Подільському й у майбутньому масштабуватиметься в місцях найбільшого скупчення тимчасово переміщених осіб в Україні. Центр став першим у мережі з 4 подібних пунктів у місті. За підтримки Товариства Червоного Хреста України та місцевих органів влади розглядається локалізація подібних центрів і у інших регіонах України.

Читайте також:"Червоний Хрест України відкрив у Кам’янець-Подільському пілотний Центр гігієни для внутрішньо переміщених осіб".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Центр Гігієни #Червоний Хрест України #переселенці #пральня #гігієна #воєнний стан
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...