
15:28, 16 травня 2022 р.
У Кам'янці-Подільському попрощались із захисниками Миколою Полюляком та Дмитром Сасом

Прощання з Героями. Фото: Кам'янець-Подільська міська рада
14 травня у Кам'янці-Подільському попрощались із двома Героями.
Вже вкотре в місті сумно... Сумно та боляче... Одразу з двома Героями 14 травня прощались кам'янчани.
Микола Полюляк та Дмитро Сас загинули в бою з російським окупантом, загинули за нас із вами... Кожен з них вчинив подвиг, повставши проти насилля та несправедливості, віддавши життя за нову, відроджену Україну. Ми всі у вічному боргу перед батьками за те, що вони виростили мужніх і сміливих патріотів. І схиляємося перед дітьми, які втратили батьків.
Слава Героям!
Читайте також:"На Дунаєвеччині попрощались із захисником Леонідом Ситніковим".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:34
Вчора
Оголошення
15:10, Вчора
17:03, 16 червня
13:44, 17 червня
37
13:44, 17 червня
5
15:15, Вчора
Коментарі