• Головна
  • Де якісно здати аналізи у Кам’янці-Подільському?
Реклама
13:30, 4 травня

Де якісно здати аналізи у Кам’янці-Подільському?

Реклама
Лабораторія ЦСМ

Лабораторія ЦСМ

Чи задумувались ви колись про якість лабораторних досліджень? Великий відсоток людей керується тільки ціновою політикою або гучною назвою всеукраїнських мереж. Але чи правильно так підходити до свого здоров’я?

Щоб отримати відповіді на ці та інші питання, ми вирішили поцікавитись, як доставляють біоматеріал, на якому обладнанні працюють місцеві кам’янецькі лабораторії та скільки часу потрібно для отримання результатів. Розібратись в даній темі нам допомогли працівники Центру сімейної медицини.

Головний лікар ЦСМ Оксана Григоренко розповіла нам, що в лабораторії Центру сімейної медицини можна зробити такі аналізи: гематологія, тиреоїдна панель, інфекційна панель, дослідження в ревматології, TORCH-інфекції, біохімічні дослідження крові, гельмінтози, діагностика цукрового діабету, онкомаркери, алергологія, групи крові та резус-фактора, репродуктивна панель, діагностика сечі, діагностика калу, інфекцій, простати, діагностика в гінекології, паразитарні дослідження, загортальна система крові, діагностика COVID¸ маркери запалення, бактеріологічні дослідження тощо.

Григоренко Оксана Анатоліївна, Фото: ЦСМ

Григоренко Оксана Анатоліївна, Фото: ЦСМ

Лабораторія знаходиться у Кам’янці-Подільському за адресою Драгоманова, 14-А. Пункти для забору крові, крім міської поліклініки, є ще за адресами: вул. Васильєва, 15; с. Оринин та у смт Скала-Подільська.

Мало хто знає, але у Кам’янці-Подільському лабораторні дослідження відразу на місці роблять державні лабораторії та "Центр сімейної медицини" на базі якого функціонує клініко-діагностична лабораторія.

ЦСМ оснащений сертифікованим лабораторним обладнанням провідних світових медичних компаній (Німеччини, Франції, США), наприклад, автоматичний ІФА та ІХЛА аналізатор третій в Україні.

В основі устаткування – замкнута автоматична система без доступу людини до процесу. Під час досліджень використовуються сертифіковані реагенти й контролі, бо якщо, наприклад, не використати контроль, то аналізатор просто не проведе дослідження.

Про переваги виконання лабораторних досліджень відразу на місці нам розповіла Світлана Яшина, завідувачка лабораторії Центру сімейної медицини.

Є рекомендації МОЗ щодо порядку забору та зберігання біоматеріалу. Ось, наприклад, сеча та кал повинні зберігатись не більше 2-3 годин. А сперма тільки поступила в лабораторію і відразу ж повинна досліджуватись. А дотриматись цих вимог за умови, що біоматеріал збирається в пункті забору до 12 години, а потім доправляється кур’єрською службою в інше місто (Тернопіль, Львів, Київ) – не можливо, втрачається якість дослідження, - зазначає Світлана Анатоліївна.

Яшина Світлана Анатоліївна, Фото: ЦСМ

Яшина Світлана Анатоліївна, Фото: ЦСМ

Лабораторія ЦСМ у Кам’янці-Подільському має вагому перевагу, адже відразу після здачі аналізу лаборанти розпочинають виконання дослідження.

Спермограми. Коли людина приносить біоматеріал, то лікар відразу має бути вільним і брати матеріал у роботу. Тому ми наперед записуємо пацієнта. Ми єдині в місті робимо спермограму на камері Маклера, яка ретельніше показує кількість живих та мертвих сперматозоїдів, що в питанні репродуктології є дуже важливим.

Лабораторія ЦСМ раз у три роки проходить атестацію державною комісією.

Центр сімейної медицини, єдиний приватний заклад в місті, який пройшов акредитацію МОЗ та проводить систематичний трирівневий контроль при проведенні досліджень:

  • внутрішній – безпосередньо самі апарати не працюють, якщо не встановлений контрольний зразок;
  • обласний – обласна лабораторія передає зразки біоматеріалу, лабораторія ЦСМ виконує дослідження і відправляє результати, які перевіряють обласні фахівці чи вірно виконаний аналіз;
  • міжнародний – раз у місяць результати відправляються у Барселону (Іспанію), де компанія "Prevecal" (Міжнародна система оцінки якості лабораторних досліджень) перевіряє виконані дослідження.

Лікарі наголошують, що рання діагностика захворювання дає набагато більше шансів успішного лікування. Навіть базовий набір аналізів, який потрібно здавати всім раз у рік не залежно від стану здоров’я, дозволяє побачити патологічні зміни в організмі.

Колектив ЦСМ завжди відкритий для людей, тому, якщо у вас виникли питання ви можете самі переконатись, що дослідження виконуються відразу в клініці, побачити наявне устаткування та поспілкуватись з працівниками щодо якості лабораторних досліджень.

Для зручності та комфорту відвідувачів робота Центру сімейної медицини ґрунтується на попередньому записі: +380(96)796-36-85, +380(98)812-63-48, +380(97)782-45-70.

Більше інформації про багатопрофільну поліклініку на офіційному сайті: www.centrmed.com.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЦСМ #лабораторія #аналізи #Центр сімейної медицини #медицина #лікарі
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...