• Головна
  • У Кам'янець-Подільський "евакуювали" університет зі сходу України
23:09, 22 березня

У Кам'янець-Подільський "евакуювали" університет зі сходу України

Фото: мережа Інтернет

Фото: мережа Інтернет

На Хмельниччину евакуйовуються не лише підприємства, а й освітні заклади з територій, що постраждали від російської агресії.

Серед них - Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, один із знаних українських вишів, що заснований у 1920 році. Його тимчасово евакуйовано з м. Сєвєродонецьк Луганської області до м. Кам’янця-Подільського, інформує Сергій Гамалій, голова Хмельницької ОВА.

"З початком збройної агресії проти України 24 лютого 2022 року, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля тимчасово евакуйовано з м. Сєвєродонецьк Луганської області до м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області, який став для усіх тимчасовим "островом безпеки".

Кожен день й викладачі й здобувачі вищої освіти відчувають підтримку місцевих та обласних органів влади, громадських організацій, волонтерів. Серед них Кам’янець-Подільська міська рада, департамент освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької обласної військової адміністрації, управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради, керівництво закладів вищої освіти міста, благодійний фонд допомоги армії "Повернись живим", волонтерський центр "Розмай", волонтерський центр, що розташований у будинку культури, та багато інших волонтерських центрів міста та області. Завдяки всебічній допомозі викладачі та здобувачі вищої освіти розмістились у гуртожитках Подільського державного університету (м. Кам’янець-Подільський), отримали постіль, подушки, засоби особистої гігієни, побутову хімію тощо. Йде активне підключення усіх бажаючих до мережі інтернет. З 14 березня було у дистанційному форматі відновлено навчальний процес", - зазначено на офіційному сайті університету.

Читайте також:"У Кам'янці-Подільському призупиняють опалювальний сезон".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Де ви зараз?
проголосувало 258 відвідувачів
Залишаюсь вдома (в рідному місті/селі).
52,3%
Виїхав/ла за межі міста/області.
7,8%
Виїхав/ла за межі України.
39,9%
#освіта #університет #ПДУ #університет Даля #евакуація
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...