• Головна
  • На територію Хмельницької області "переїхало" перше підприємство
22:37, 22 березня
Надійне джерело

На територію Хмельницької області "переїхало" перше підприємство

Фото: Хмельницька ОВА

Фото: Хмельницька ОВА

На Хмельниччину переміщено перше підприємство з регіону, що постраждало від російської агресії.

Завдяки програмі Мінекономіки та спільній роботі влади та бізнесу на Хмельниччину перевезено перше підприємство з території, де точаться бойові дії, інформує пресслужба Хмельницької ОВА.

Наразі перелік підприємств, які хочуть вести діяльність саме на Хмельниччині, постійно збільшується. Уже в базі даних області зареєстровано понад 300 об’єктів, які готові надати свої вільні площі. Це і склади, і приміщення законсервованих підприємств, які можуть бути використані під зазначені цілі, - зазначив перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін.

Загалом у національному реєстрі зареєстровано близько 800 заявок. Наразі керівництвом обласної адміністрації налагоджено контакти з 85 підприємствами з різних областей країни. Близько 15 підприємств вже визначились, де вони будуть розміщувати свої виробництва та підприємства. Зараз лише очікуються логістичні можливості бізнес евакуації.

Сьогодні перший підприємець, за програмою Мінекономіки, уже перевіз своє обладнання на Хмельниччину, зараз відбувається встановлення обладнання та налагодження нових контактів з постачальниками сировини, визначення спроможностей підприємства, задіяння робочої сили та пошук нових ринків збуту.

Керівник фірми Станіслав Кривулянський зазначив, що його підприємство працювало у місті Києві з 2014 року та займалось друком на текстильних виробах з подальшим пошиттям виробів. На ньому було задіяно близько 20 співробітників, і цьогоріч планувалось розширювати свої потужності. Проте військові дії змусили оперативно вирішувати питання переїзду у інший регіон, відповідно й перевезення свого підприємства. Усе перевезти не вдалось, хоча основне обладнання та невелику кількість товару вдалось врятувати та перевезти на Хмельниччину.

Ще одне виробництво харчових продуктів, розміщення якого планується у м. Городок, наразі очікує логістичної можливості перевезення свого бізнесу.

Варто нагадати, що програма Мінекономіки щодо тимчасового переміщення підприємств з постраждалих регіонів, спрямована на збереження виробничого і трудового потенціалу України і орієнтована на усі підприємства, які бажають перемістити виробництво на території Західної України.

Читайте також:"Робота оперативного штабу цивільної оборони Кам'янець-Подільської громади".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Де ви зараз?
проголосувало 258 відвідувачів
Залишаюсь вдома (в рідному місті/селі).
52,3%
Виїхав/ла за межі міста/області.
7,8%
Виїхав/ла за межі України.
39,9%
#бізнес #підприємства #евакуація #воєнний стан #війна #робота
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...