![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
У школах Кам’янця-Подільського продовжили дистанційне навчання
![Фото: Інтернет-джерела Фото: Інтернет-джерела](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: Інтернет-джерела
Враховуючи думку медиків та освітян, для збереження позитивної динаміки стану захворюваності школярів і педагогів, "дистанційку" у школах вирішили продовжити.
Наразі кількість хворих учнів і вчителів зменшилася, і це говорить про те, що рішення перервати ланцюжок захворюваності було вірним. Аби зберегти таку тенденцію, діти ще тиждень навчатимуться вдома.
Якщо показники й далі йтимуть на спад, то, сподіваємось, з 21-го лютого очне навчання буде відновлене. Нагадаємо, що за рішенням Державної комісії, від сьогодні, 11 лютого, Хмельниччина перейшла у «червону» зону.
Читайте також:"Сесія Кам’янець-Подільської міської ради вкотре не відбулася".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
00:10, 24 липня
21
19:42, 24 липня
9
14:34, 19 липня
live comments feed...
Коментарі