
13:08, 20 грудня 2021 р.
Надійне джерело
Кам'янчани знову залишилися без опалення

Фото: Інтернет-джерела
У зв'язку з проведенням аварійно-ремонтних роботіт на мережі теплопостачання, тимчасово відключено опалення в житлових будинках.
А саме на вул. Північній, 106, вул. Тімірязєва, 150 та 154.
На мережах теплопостачання розпочалися аварійно-ремонтні роботи, що триватимуть до кінця дня.
Просимо вибачення за тимчасові незручності та сподіваємося на розуміння споживачів, - повідомляють у КП "Міськтепловодоенергія".
Читайте також: "На Кам'янеччині горів будинок".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Чи задоволені Ви роботою міського голови Михайла Посітка?
проголосувало 168 відвідувачів
Так, місто змінюється на краще.
61,9%
Ні, місто занепало.
28,0%
Не визначився/лася, як на мене, ні краще, ні гірше.
10,1%
Останні новини
10:34
22 червня
ТОП новини
Оголошення
13:44, 17 червня
9
10:00, 16 червня
13:46, 12 червня
15:15, 22 червня
2
10:09, 18 червня
1
Коментарі