
15:10, 29 листопада 2021 р.
Надійне джерело
Кам'янецькі кікбоксери призери - чемпіонату Молдови

Фото: ДЮСШ №2
З 25 по 27 листопада у місті Кишинів (Молдова), відбувся Відкритий чемпіонат Республіки Молдови з кікбоксингу ВАКО.
У змаганнях взяли участь біля 500 кікбоксерів, інформує пресслужба ДЮСШ №2.
Хмельницьку область представляли 6 спортсменів: вихованці ДЮСШ №2 (Кам'янець-Подільський), "TEAM KOGUT" та СК ''Супермен'' (Хмельницький).
"Золото" здобули: Осецька Антоніна, Шалавінський Назар та Пшеничний Роман.
"Срібло" здобули: Андрейчук Роман.
"Бронзу" здобули: Невмержицький Олександр.
Підготували спортсменів Анатолій Лабатюк, Сергій Когут та Ігорь Майструк.
Читайте також: "На Кам'янеччині 46-річний чоловік забив до смерті односельчанина".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Підтримуєте ініціативу Президента щодо виплати 1000 грн вакцинованим громадянам?
проголосувало 65 відвідувачів
Так.
32,3%
Ні.
67,7%
Останні новини
10:34
22 червня
ТОП новини
Оголошення
13:44, 17 червня
9
10:00, 16 червня
13:46, 12 червня
15:15, 22 червня
2
10:09, 18 червня
1
Коментарі