• Головна
  • Чабанівський музей планує стати туристичним магнітом
12:32, 9 листопада 2021 р.
Надійне джерело

Чабанівський музей планує стати туристичним магнітом

Фото: пресслужба народного музею села Чабанівка

Фото: пресслужба народного музею села Чабанівка

23 жовтня поблизу Бакоти, в селі Чабанівка, відкрився з оновленими експозиціями музей. Андрій Зоїн, який безпосердньо допомагав у написанні гранту до проєкту, впевнений, що об’єкт стане туристичним магнітом.

Відвідати заклад може кожен бажаючий (поки що безкоштовно). Знаходиться він у приміщенні будинку культури за 47 км від Кам’янця-Подільського та 15 км від Бакоти. 

Як виявилося, музей Чабанівки був відкритий ще з 1990 року, а на сьогодні, за рахунок реставраційно-оновлювальний робіт, об'єкт став – єдиним мистецьким простором Староушицької територіальної громади.

У музеї оновили та осучаснили зали з історіями звичайних людей, розробили сувенірну продукцію, в основі дизайну якої – обіграна історія села Чабанівка, створили сторінки у соціальних мережах -https://www.facebook.com/chabanivkamuseum/

В програмі "Культура. Туризм. Регіони" від УКФ Староушицька територіальна громада виграла грант із проєктом ребрендингу та реновації Чабанівського музею. За ребрендинг відповідав львівський художник Михайло Скоп. Новим лого музею стала вівця-батарея – на триповерховому муралі з зображенням календарних свят на неї встановив Маланку художник Володимир Лашко. Вівцю тепер поширюють у сувенірній продукції: на ручка, екоторбах, записниках тощо.

Чабанівський музей планує стати туристичним магнітом, фото-4, Фото: Фото: пресслужба народного музею села Чабанівка

Фото: Фото: пресслужба народного музею села Чабанівка

Андрій Зоін, (голова громадської організації "Територія" та культурний менеджер), що допомагав керівництву Староушицької ОТГ в написанні гранту, запевняє:

...подібні проєкти – не просто туристичний магніт. Завдяки їм регіони отримають можливість розвивати культуру, освіту, навіть економіку й аграрний сектор. Адже туризм підтягне інвестиції та бізнес. Подати власний проєкт до УКФ в рамках програми "Культура. Туризм. Регіони" можуть територіальні громади, а також ФОПи, які презентують культурно-освітню сферу. І подати можна вже, адже грантовий сезон-2022 було відкрито 5 листопада.

Також варто зазначити, що у проєкт було вкладено близько 600 тисяч гривень.

Чабанівський музей планує стати туристичним магнітом, фото-5

Читайте також: "На Кам'янеччині горів цех з виготовлення дерев'яних виробів".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Ви провакцинуєтесь тому що?
проголосували 242 відвідувачів
Хочете себе захистити.
41,7%
Щоб мати можливість подорожувати.
5,8%
Вимагають на роботі.
18,2%
Щоб відвідувати розважально-спортивні заклади.
2,9%
Не вакцинуватимусь.
31,4%
#музей #Чабанівка #реставрація #проєкт #турист #сувенір #заклад #історія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...