• Головна
  • За мотивами легенди про заснування Кам’янця-Подільського буде знято анімаційний серіал
23:45, 21 жовтня

За мотивами легенди про заснування Кам’янця-Подільського буде знято анімаційний серіал

Малюнок команди ліцею "Славутинка"

Малюнок команди ліцею "Славутинка"

За мотивами легенди, яку учні Кам'янець-Подільського ліцею І-ІІІ ступенів "Славутинка" разом із вчителем подали на конкурс, буде знято анімаційний серіал.

Восени цього року близько 2500 школярів та більше 200 вчителів із 23 областей України долучилися до популяризації української культурної спадщини. У межах національного конкурсу "Дивомандри. Україна - легенд та міфів країна" вони розповіли про міфи та легенди своїх рідних країв. Результат їхньої роботи зібрали в першу онлайн-бібліотеку міфів та легенд на сайті dyvomandry.com.ua. Тепер кожен охочий має змогу прочитати захоплюючі історії з рідних країв, надихнутися фольклором та вирушити у подорож по оповитих міфами куточках України, інформує команда "Дивомандри".

Крім того, експертне журі конкурсу визначило 10 найяскравіших міфів та легенд України. Серед 10 переможців школи з 10 областей України. Одна зі команд-переможців – команда Кам'янець-Подільського ліцею І-ІІІ ступенів "Славутинка" Хмельницької обласної ради. Учні ліцею на чолі з їхнім учителем розповіли у конкурсній заявці Легенду про заснування Кам’янця-Подільського.

У якості відзнаки, історії 10 переможців було розміщено на першій інтерактивній мапі Дивомандрів і за їхніми мотивами телеканал ПЛЮСПЛЮС створить анімаційний серіал, покликаний просувати українську культуру через яскравий сторітелінг.

Конкурс є спільною ініціативою телеканалу "ПЛЮСПЛЮС", що входить до складу групи "1+1 media" та є автором однойменного мультсеріалу "Дивомандри", а також комунікаційної агенції "Havas PR". Проводиться за партнерства з "Освіторією" та за підтримки УКФ.

Читайте також:"У Хмельницькій області посилили карантин".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Ви провакцинуєтесь тому що?
проголосували 242 відвідувачів
Хочете себе захистити.
41,7%
Щоб мати можливість подорожувати.
5,8%
Вимагають на роботі.
18,2%
Щоб відвідувати розважально-спортивні заклади.
2,9%
Не вакцинуватимусь.
31,4%
#легенда #Славутинка #серіал #конкурс
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...