• Головна
  • Жителя Кам'янеччини засудили до довічного ув'язнення за вбивство тещі та тестя
18:41, 20 жовтня 2021 р.
Надійне джерело

Жителя Кам'янеччини засудили до довічного ув'язнення за вбивство тещі та тестя

Фото: мережа Інтернет

Фото: мережа Інтернет

Кам’янець-Подільський міськрайонний суд завершив розгляд справи за обвинуваченням мешканця с. Мілівці у вчиненні умисного вбивства двох осіб та присудив йому найвищу міру покарання в Україні - довічне позбавлення волі, а також 1 мільйон гривень моральної шкоди.

Восени 2019 року обвинувачений, перебуваючи у довготривалих неприязних стосунках з тестем та тещею, вирішив позбавити їх життя, повідомляє пресслужба Кам’янець-Подільського районного управління поліції.

Для цього він дістав свою мисливську рушницю та ціленаправлено прийшов до кухні, де відпочивали потерпілі. Довести задумане до кінця не завадила йому навіть присутність у домі дружини та двох доньок. Чоловік промовив лише "Добрий вечір" та здійснив постріл спершу у тещу, а потім і у тестя.

Намагаючись захистити дідуся, дівчинка, яка на той момент гралась у кімнаті, кинулась собою його прикривати, проте батька це не зупинило і він вистрілив повз неї, поранивши ще й доньку. Старша дочка, яка перебувала в іншій кімнаті, вибігла на вулицю, аби зателефонувати до поліції та покликати на допомогу. В цей час дружині вдалось вирвати рушницю з рук чоловіка та викинути її у корчі. Зловмисник же тим часом заліз у авто та підпалив його, проте сусідам вдалося загасити пожежу.

В суді обвинувачений провину визнав повністю, але давати будь-які пояснення відмовився. Колегія суддів дійшла висновку, що обвинувачений діяв з прямим умислом, адже усвідомлював суспільно небезпечний характер своїх дій, передбачаючи їх суспільно небезпечні наслідки і бажаючи їх настання, цілеспрямовано та холоднокровно позбавив життя двох людей. Жодних обставин, що пом'якшують покарання, суд не встановив. Так, як вбачається з поведінки підсудного в суді, визнання ним вини абсолютно не свідчить про його щире розкаяння у вчиненому, оскільки він не виявляв жалю, не просив пробачення у потерпілих та не висловлював осуду до свого вчинку.

Крім того, потерпілі просили для нього найсуворішого покарання, передбаченого за вчинене ним діяння.

Виходячи з усіх досліджених в судовому засіданні доказів, враховуючи обставини справи та особу обвинуваченого, суд дійшов висновку про необхідність застосування покарання у виді довічного позбавлення волі. Суд звернув увагу на підвищену суспільну небезпечність обвинуваченого як особистості, на що вказує зловживання алкогольними напоями, застосування до доньок та дружини домашнього насильства, злочинного умислу на вбивство двох осіб, його холоднокровної реалізації, а також те, що обвинувачений через незначну сварку з дружиною та її батьками безжалісно та цинічно, без будь-яких вагань умисно позбавив життя двох людей, що безумовно потребує виключної та найжорсткішої реакції держави на цей злочин. І саме покарання у виді довічного позбавлення волі слід суд визнав справедливим і достатнім.

Цивільний позов потерпілих суд задовольнив в повному обсязі та присудив стягнути з обвинуваченого 1 000 000 грн моральної шкоди, які наврядчи зможуть загоїти рани потерпілих і точно не повернуть їм близьких, але хоч частково компенсують шкоду, завдану злочином. Вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений до суду апеляційної інстанції.

Читайте також: "Шахраї ошукали жителів Кам’янеччини майже на півмільйона гривень".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Ви провакцинуєтесь тому що?
проголосували 242 відвідувачів
Хочете себе захистити.
41,7%
Щоб мати можливість подорожувати.
5,8%
Вимагають на роботі.
18,2%
Щоб відвідувати розважально-спортивні заклади.
2,9%
Не вакцинуватимусь.
31,4%
#вбивство #кримінал #слідчі #поліція #вирок #суд #зброя #постріл #довічне ув'язнення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...