• Головна
  • Кам'янецькі медики увійшли у ТОП 100 лікарів України
09:00, 11 жовтня 2021 р.

Кам'янецькі медики увійшли у ТОП 100 лікарів України

Фото: "prozahid.com"

Фото: "prozahid.com"

Троє лікарів із Кам’янця-Подільського потрапили у "TOP-100 Ukrainian doctors" за версією глянцевого журналу "TOP.UA".

25 вересня у банкетному залі одного із найдорожчих 5-ти зіркових готелів України "FAIRMONT Grand Hotel Kyiv" відбулось представлення третього випуску журналу "TOP.UA" та нагородження ТОП 100 лікарів України.

Упродовж трьох тижнів експерти ретельно відбирали учасників ТОП 100 за такими критеріями: відгуки пацієнтів, внесок у розвиток медицини в Україні, державні та інші нагороди, досвід роботи, професіоналізм, довіру і лояльність клієнтів. Нагороду отримали 100 найкращих лікарів різних спеціальностей з усіх регіонів України, з поміж них і представники медичної галузі Кам’янця-Подільського: Діана Прокопова, Андрій Іваніцький та Роман Нісходовський.

Діана Прокопова, лікар загальної практики - сімейної медицини, терапевт. У Кам’янці-Подільському має власну клініку "Клінка Д. Прокопової", починала трудову діяльність у Кам'янець-Подільській центральній районній лікарні сімейним лікарем та лікарем з функціональної діагностики. Приватна клініка пані Діани отримала відзнаку "Найякісніші послуги і товари 2020" в категорії "Медичні центри" від відомої всеукраїнської компанії "Знак Якості".

Андрій Іваніцький, кандидат медичних наук, лікар-хірург вищої категорії, 21 рік стажу. Працює лікарем-хірургом у Кам’янець-Подільській центральній районній лікарні та у медичному центрі "Well Medical". У 2003 році освоїв та практикує малоінвазивні лапароскопічні та новітні технології в хірургії. Навчався в аспірантурі без відриву від виробництва: ДУ Національний інститут хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова НАМН України. У 2017 році захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю "Хірургія" і здобув науковий ступінь кандидат медичних наук.

Роман Нісходовський, лікар стоматолог-ортопед, засновник клініки "Niskhodovskiy esthetic dentistry", підготовка професійних курсів для стоматологів; офіційний спонсор конкурсу "Міс Україна"; засновник навчального центру "Невідкладні стани у стоматологічній практиці", лектор навчального центру "EDULASE" від BIOLASE; Людина року за версією журналу "Elit World". Пан Роман до 2016 року вів трудову діяльність у Кам’янці-Подільському: викладав стоматологію в Кам’янець-Подільському медичному училищі та мав приватну практику. Зараз проживає та займається лікарською справою у Києві.

Читайте також:"У Кам’янці-Подільському назвали дату, коли подадуть тепло".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ТОП 100 #лікарі #медики #Прокопова #Іваніцький #Нісходовський
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...