• Головна
  • На Кам'янеччині судитимуть директора школи за ігнорування випадку булінгу
09:00, 29 вересня 2021 р.
Надійне джерело

На Кам'янеччині судитимуть директора школи за ігнорування випадку булінгу

Фото: Кам’янець-Подільське районне управління поліції

Фото: Кам’янець-Подільське районне управління поліції

На Кам'янеччині поліцейські оформили адміністративні матеріали відносно директора школи за неповідомлення про випадок булінгу.

В серпні цього року суд притягнув до відповідальності матір десятирічного школяра за те, що останній вчиняв систематичне цькування по відношенню до свого однокласника, повідомляє Кам’янець-Подільське районне управління поліції.

Матір хлопчика, який зазнав булінгу неодноразово зверталась до директора школи з проханням прийняти міри, проте, результату так і не було, після чого жінка звернулась із письмовою заявою до поліції.

Згідно опрацьованих матеріалів, інспектори сектору ювенальної превенції Кам'янець-Подільського районного управління поліції встановили, що про вищевказаний випадок булінгу, згідно чинного законодавства мав повідомити директор школи, у якій сталася дана подія, проте, директор жодним чином не повідомив органи поліції про цькування під час навчального процесу.

Свою вину директор визнав, а неповідомлення про булінг мотивував тим, що дану посаду на наступний навчальний рік займати не буде і рішення стосовно проблемних ситуацій у школі прийматиме новий директор.

Одразу ж після прийняття рішення суду щодо підтвердження факту булінгу у школі, відносно директора було оформлено матеріали за ч. 5 ст. 173-4 КУпАП (неповідомлення керівником закладу освіти уповноваженим підрозділам органів Національної поліції України про випадки булінгу (цькування) учасника освітнього процесу) та направлено до суду для подальшого прийняття рішення.

Читайте також: "У Колубаївцях сталася пожежа через несправність печі".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Ви провакцинуєтесь тому що?
проголосували 242 відвідувачів
Хочете себе захистити.
41,7%
Щоб мати можливість подорожувати.
5,8%
Вимагають на роботі.
18,2%
Щоб відвідувати розважально-спортивні заклади.
2,9%
Не вакцинуватимусь.
31,4%
#поліцейські #директор #школа #булінг #школяр #цькування
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...