![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
11:47, 27 вересня 2021 р.
Надійне джерело
У Кам'янці-Подільському планують створити сучасний архівний відділ
![Фото: Хмельницька ОДА Фото: Хмельницька ОДА](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: Хмельницька ОДА
24 вересня голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов разом із заступником голови ОДА Володимиром Юр’євим відвідали міський та районний архіви Кам’янця-Подільського.
Під час робочої поїздки проведено засідання круглого столу за участі голови РДА Олександра Анур’єва та представників архівів, повідомляє пресслужба Хмельницької ОДА.
У ході заходу учасниками обговорено питання організації роботи, кадрового та матеріально-технічного забезпечення архівних установ області в умовах децентралізації, цифровізації архівних справ, оцифровування та забезпечення вільного доступу громадян до документів Національного архівного фонду.
У ході спілкування посадовцями також зосереджено увагу на необхідності збереження усіх архівних документів та розглянуто можливість створення, у перспективі, секторів із віддалених робочих місць Архівного відділу Кам’янець-Подільської райдержадміністрації.
Крім цього, Володимир Юр’єв відмітив важливість налагодження співпраці з освітніми закладами, установами та організаціями для проведення екскурсій та популяризації архівних установ.
Читайте також: "У Кам'янці-Подільському обрали нового директора КП "Комунтранссервіс".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Ви провакцинуєтесь тому що?
проголосували 242 відвідувачів
Хочете себе захистити.
41,7%
Щоб мати можливість подорожувати.
5,8%
Вимагають на роботі.
18,2%
Щоб відвідувати розважально-спортивні заклади.
2,9%
Не вакцинуватимусь.
31,4%
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі