• Головна
  • Англійська для дорослих у Кам'янці-Подільську
Новини компаній
16:50, 23 вересня 2021 р.

Англійська для дорослих у Кам'янці-Подільську

Новини компаній

Хочете вивчити англійську мову, але втомилися від нудних уроків та застарілої системи викладання? Вихід знайдено! Міжнародна англомовна спільнота SARGOI проводить навчання за сучасними методиками та методами викладання і наші клієнти отримують задоволення від занять.

Англійська з нуля для дітей та дорослих має великий попит. Багато дітей навчається з раннього дитинства, але не всі можуть вивчити іноземну мову, щоб вільно нею розмовляти. Різні причини призводять до того, що вивчати іноземну мову доводиться й у дорослому віці. В школі не було бажання вчитися, в університеті не вистачало мотивації й в результаті маємо мінімальні знання іноземної мови. Сьогодні можна з легкістю вивчити англійську мову, треба просто мати бажання та знати де знаходяться найкращі курси з вивчення іноземних мов. Курси англійської з нуля дадуть вам можливість почуватися впевнено у будь-яких ситуаціях. Якщо ви обмежені часом, то репетитор англійської мови Кам'янець-Подільський допоможе вам наздогнати програму й підняти рівень знань до бажаного результату. Школа іноземних мов SARGOI використовує кембриджські методики викладання, які популярні та ефективні у всьому світі. Сучасна освіта дозволяє відповідати всім міжнародним стандартам та вимогам.

Англійська для дорослих у Кам'янці-Подільську, фото-1

Дорослі групи займаються 2 рази на тиждень, тривалість занять становить 90 хв. Всі уроки плануються заздалегідь і викладачі діють за чітким планом. На початку занять обов'язково виділяється час на опитування та повторення матеріалу, після чого розповідається нова тема та ведуться дискусії. Командна робота на заняттях дуже важлива, адже під час спілкування зникає мовний бар'єр. Колаборація на уроках допомагає клієнтам ставати впевненішими у своїх знаннях. В SARGOI центром уваги являється студент, а не викладач, що дуже важливо під час навчання.

Ми цінуємо час наших клієнтів, тому навчатися можна в онлайн чи офлайн форматах. Ви самі плануєте свій графік і вибираєте зручний час для навчання. Займатися можна не тільки в будні дні, а й по вихідним. Курси англійської мови для дітей онлайн та англійська для школярів не менш популярні ніж заняття для дорослих. Для вивчення англійської мови ми пропонуємо різноманітні програми залежно від вже наявного рівня знань. Розмовна англійська онлайн чи офлайн дає неперевершені результати і ви самі можете в цьому переконатися.

Англійська для дорослих у Кам'янці-Подільську, фото-2

Консультація з нашим викладачем допоможе з'ясувати, на якому рівні ви знаходитесь і куди рухатися далі. Вивчити англійську з нуля можна за достатньо короткий проміжок часу. План навчання допоможе контролювати результати та прослідкувати прогрес у навчанні, тому ми його складаємо з кожним клієнтом. Курси англійської мови в Кам'янці-Подільському допоможуть вам вивчити іноземну мову. Знання англійської мови потрібні для того, щоб знайти кращу роботу, не розгубитися під час закордонних подорожей, швидко підібрати необхідну інформацію в мережі Інтернет та вільно спілкуватися з іноземцями. Для того, щоб отримати бажаний результат, треба вчитися регулярно та систематично, адже ми не маємо чарівної палички, яка допоможе вивчити мову без докладання певних зусиль.

Записатися на навчання в групи для дорослих можна подзвонивши за номером телефону, який вказаний на сайті або написавши нам у соціальних мережах. Ми завжди раді новим клієнтам, адже розуміємо, що ще більше людей вивчать англійську мову та зможуть здійснити свої мрії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...