
14:02, 23 вересня 2021 р.
Надійне джерело
Кам'янецькі боксерки - призери чемпіонату України

Фото: ДЮСШ №2
З 13 по 19 вересня в Запоріжжі проходив чемпіонат України з боксу серед жінок (еліта), участь в якому взяло 86 найсильніших жінок України.
Вихованки Кам'янець-Подільської ДЮСШ №2 отримали бронзові нагороди: Сабіночка Новосад, Айгюн Салманова.
Підготували спортсменів тренери-викладачі з боксу ДЮСШ №2: Олег Люлько, Володимир Приходько, інформує пресслужба спортивної школи.


Читайте також: "З 1 жовтня зміниться вартість електроенергії: скільки будемо платити".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Ви провакцинуєтесь тому що?
проголосували 242 відвідувачів
Хочете себе захистити.
41,7%
Щоб мати можливість подорожувати.
5,8%
Вимагають на роботі.
18,2%
Щоб відвідувати розважально-спортивні заклади.
2,9%
Не вакцинуватимусь.
31,4%
Останні новини
10:34
22 червня
ТОП новини
Оголошення
13:45, 12 червня
13:44, 12 червня
13:37, 12 червня
13:43, 12 червня
13:45, 12 червня
Коментарі