• Головна
  • Ревізори виявили порушень в управлінні освіти і науки Кам’янець-Подільської міськради на 13 мільйонів гривень
09:00, 27 серпня 2021 р.
Надійне джерело

Ревізори виявили порушень в управлінні освіти і науки Кам’янець-Подільської міськради на 13 мільйонів гривень

Фото: Інтернет-джерела

Фото: Інтернет-джерела

Майже 13 млн грн фінансових порушень виявили ревізори під час ревізії управління освіти та науки Кам’янець-Подільської міської ради.

Ревізори Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Управління освіти та науки Кам’янець-Подільської міської ради виявили низку фінансових порушень на загальну суму 12,9 млн грн, у тому числі що призвели до втрат на суму 3,8 млн грн, ревізією охоплено період з 01 січня 2017 року по 28 лютого 2021 року.

Зокрема, Управлінням освіти у 2018 році придбано низку товарно-матеріальних цінностей та обладнання, що не відповідають встановленим нормам, технічним умовам закупівель та стандартам, на суму понад 2,2 млн гривень, повідомляє пресслужба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області.

Також встановлено, що Управлінням освіти не перераховано до міського та державного бюджетів кошти на суму понад 0,4 млн грн, отримані як відшкодування зайво виплаченої в попередніх роках заробітної плати.

Ревізією також встановлено, що всупереч укладеним договорам Управлінням освіти оплачено вартість ремонтних робіт та спожитих орендарями комунальних послуг на суму майже 0,6 млн грн, а також виявлено, що комунальне майно (інвентар та обладнання їдалень) надавалося Управлінням освіти орендарям безоплатно, через що недоотримано доходів за користування майном на суму понад 0,2 млн гривень.

Слід також наголосити, що у 2020 році за рахунок коштів освітньої субвенції Управлінням освіти придбано кухонне обладнання на суму понад 1,0 млн грн, яке не використовується, що свідчить про неефективне використання бюджетних коштів.

Крім того, Управлінням освіти всупереч встановленим вимогам законодавства не відображено у звітності дебіторську заборгованість на суму понад 7,8 млн грн, що призвело до заниження в обліку активів.

Матеріали ревізії передано правоохоронним органам для прийняття відповідного рішення.

Читайте також:"Культурні об’єкти Кам'янеччини матимуть аудіогідів".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#фінансові порушення #ревізори #товарно-матеріальні цінності #матеріали #ревізія #правоохоронні органи #управління освіти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...