• Головна
  • Витрачено майже 39 мільйонів гривень на ремонт стадіону ім. Г.А.Тонкочеєва
09:15, 12 серпня 2021 р.
Надійне джерело

Витрачено майже 39 мільйонів гривень на ремонт стадіону ім. Г.А.Тонкочеєва

Фото: Хмельницька ОДА

Фото: Хмельницька ОДА

Вчора голова облдержадміністрації Сергій Гамалій із своїм заступником Сергієм Ткачуком ознайомився з поточним станом будівельних робіт на стадіоні ім. Г.А. Тонкочеєва у Кам’янці-Подільському. 

Як зазначив Сергій Гамалій, Кам’янець-Подільський славиться не лише історичними пам’ятками, а й давніми спортивними традиціями, адже з ним пов’язана доля багатьох спортсменів, які завдяки своїм видатним здобуткам відомі далеко за межами України.

Витрачено майже 39 мільйонів гривень на ремонт стадіону ім. Г.А.Тонкочеєва, фото-1, Фото: Хмельницька ОДА

Фото: Хмельницька ОДА

Цей стадіон для міста є дуже важливим, адже слугуватиме ареною для багатьох спортивних змагань, у тому числі і міжнародного рівня. Зараз ми пильно стежимо за ходом робіт та зробимо все від нас залежне, аби вони виконувалися вчасно і на належному рівні. У планах – завершити їх до кінця року, – зазначив очільник ОДА.

Нагадаємо, що період реалізації проєкту – 2019-2021 роки. На превеликий жаль, через недобросовісних підрядників у минулі роки було втрачено і час, і ресурси. Навіть ту незначну кількість роботи, що була виконана ними, цього року довелося переробляти, аби забезпечити нормальну роботу усіх систем. Зараз будівельники активно працюють над монтажем конструкцій глядацьких трибун та мережі для системи автоматичного поливу. Також ведуться внутрішні та зовнішні оздоблювальні роботи.

Витрачено майже 39 мільйонів гривень на ремонт стадіону ім. Г.А.Тонкочеєва, фото-2, Фото: Хмельницька ОДА

Фото: Хмельницька ОДА

Загальна кошторисна вартість становить майже 39 млн грн, а залишок коштів, необхідний для введення об’єкта в експлуатацію – 35,4 млн гривень. Аби завершити роботи, передбачено виділити 24,1 млн грн з державного фонду регіонального розвитку, 5 млн грн – з місцевого бюджету та 7 млн грн – за рахунок коштів субвенції на розвиток окремих територій.

Станом на 05.08.2021 року з ДФРР профінансовано 13,2 млн грн, з яких освоєно 10,4 млн грн (78,8% від обсягу профінансованих та 43,3% від передбачених коштів). Крім того, профінансовано та освоєно в повному обсязі 1,86 млн грн з місцевого бюджету. Також вже профінансовано 4,9 млн грн коштів субвенції.

Витрачено майже 39 мільйонів гривень на ремонт стадіону ім. Г.А.Тонкочеєва, фото-3, Фото: Хмельницька ОДА

Фото: Хмельницька ОДА

Замовником проєкту виступає ДП "Хмельницька обласна служба єдиного замовника", підрядник – ПП "Спорт Прогрес" м.Хмельницький.

Згідно проєктно-кошторисної документації на стадіоні передбачено влаштування бігових доріжок та футбольного поля, трибун та білятрибунних приміщень. Сергій Гамалій зазначив, що у разі виготовлення міською радою відповідного проєкту щодо добудови ще однієї трибуни, обласна адміністрація сприятиме залученню коштів з державного бюджету на його реалізацію. В проєкті може бути передбачено облаштування під трибунами як роздягалень, так і приміщень під комерційну діяльність.

Читайте також: "Тариф на електроенергію для населення буде знижено".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ремонт #міський стадіон #проєкт #рішення #проєктно-кошторисна документація #фінансування
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...