• Головна
  • Студенти й випускники кам'янецького вишу - призери чемпіонату Європи з пауерліфтингу
11:02, 10 серпня 2021 р.
Надійне джерело

Студенти й випускники К-ПНУ ім. І. Огієнка – призери чемпіонату Європи з пауерліфтингу, який відбувся 6 серпня в Чехії.

6 серпня на на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу в місті Плзень (Чехія) магістрантка спеціальності Фізична культура та спорт факультету фізичної культури К-ПНУ Тетяна Шлопко (тренер Вадим Воронецький) виборола золоту медаль та встановила 3 рекорди України: присідання- 167,5 кг, жим- 110, сума триборства- 437,5 кг, повідомляє "Студентський меридіан".

У категорії до 76 кг Україну представляла випускниця факультетів іноземної філології та фізичної культури К-ПНУ, заслужений майстер спорту, дворазова срібна призерка Всесвітніх Ігор, генеральний секретар Федерації пауерліфтингу України Тетяна Мельник (тренер Валерій Мельник). Спортсменка очолила п’єдестал у своїй категорії і встановила серію рекордів Європи та світу.

Також у складі команди юніорок на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу виступила студентка 3 курсу факультету фізичної культури К-ПНУ Анастасія Антонюк (тренер Вадим Воронецький). За результатами змагань у категорії до 69 кг Анастасія стала срібною призеркою чемпіонату та оновила рекорди України серед юніорок у жимі (140 кг) та сумі триборства (512,5 кг).

Ще однією призеркою чемпіонату Європи у ваговій категорії понад 84 кг стала Валентина Загоруйко (тренер Тетяна Мельник), випускниця факультету фізичної культури К-ПНУ. Спортсменка у присіданні завоювала золоту нагороду, піднявши 255 кг, у жимі срібну – 155 кг та бронзу у тязі – 207,5 кг., сума триборства – 617,5 кг.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію