• Головна
  • У Кам'янці-Подільському відкрили Музей органів внутрішніх справ
08:50, 7 липня 2021 р.
Надійне джерело

У Кам'янці-Подільському відкрили Музей органів внутрішніх справ

У Кам'янці-Подільському відкрили Музей органів внутрішніх справ

З нагоди 6-ї річниці Національної поліції України на Хмельниччині запрацювали одразу дві філії Музею органів внутрішніх справ Хмельниччини - у Кам’янці-Подільському та Ізяславі.

Розташовані вони в приміщеннях територіальних підрозділів поліції, повідомляє сектор комунікації поліції Хмельницької області.

У кожному з музеїв - приблизно по 2 тисячі експонатів, які ілюструють різні історичні епохи і функціонування в них правоохоронної системи.

Традиційно на відкриття філій Музею органів внутрішніх справ краю завітали представники органів місцевої влади, керівництво ГУНП, діючі працівники та ветерани органів внутрішніх справ.

Для пенсіонерів ОВС відкриття музеїв стало особливо трепетною подією. У сивочолих чоловіків, які прослужили в правоохоронних органах по 25 і більше років, спогади у цих стінах ллються рікою. Адже за кожним предметом, за кожною фотографією — люди, історії, події.

Чимало експонатів подарували музеям воїни-афганці, ліквідатори аварії на ЧАЕС, учасники АТО-ООС, які служили і служать у правоохоронних органах.

На відкритті цих двох філій ентузіасти музейної справи не зупиняються. Найближчим часом планується відкриття ще кількох кімнат-музеїв правоохоронної діяльності.

Читайте також: "Respublica FEST 2021: інклюзивний фестиваль у Кам'янці-Подільському".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Карпати та інші місця України.
34,1%
Планую відпочинок закордоном.
31,7%
Взагалі не планую відпочивати.
31,7%
За містом (на Дністрі).
2,4%
В селі / на дачі.
0,0%
#музей #поліція #філія #органи внутрішніх справ #місцева влада #керівництво #працівники #ветерани органів внутрішніх справ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...