Учні Подільського центру ПТО призери конкурсу "Стартап юніор"

Фото: epicantus
Фото: epicantus

Вже традиційним стало проведення за ініціативи Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації та Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області серед учнів ЗП(ПТ)О обласного онлайн-вернісажу бізнес-ідей серед учнів ЗП(ПТ)О "Стартап юніор". Завданням вернісажу є пошук бізнес-ідей, що можуть стати стартовим майданчиком для професійної реалізації здобувачів освіти у власній справі за професією, що здобувається в ЗП(ПТ)О, а також реалізація ідей для сталого розвитку.

28 травня в режимі онлайн відбувся ІІ (підсумковий) етап конкурсу, у якому 45 учнів із 18 закладів професійної освіти області презентували 22 проєкти: 20 проєктів у напрямі "Бізнес-ідея для підприємницької діяльності з професії", 4 проєкти у напрямі "Бізнес ідея для сталого розвитку". На фінальному етапі представлені бізнес ідеї у сфері торгівлі, сфера обслуговування, ремонту транспортних засобів, сфера розміщення та харчування, промисловості та енергетики, сільського господарства, ідеї для громад та відповідального споживання, інформує пресслужба Подільського центру ПТО.

Конкурсні матеріали розміщено за покликанням: https://padlet.com/khmproflab/Bookmarks

Бізнес-ідеї учасників оцінювали в складі журі Тетяна Іванішина, кандидат технічних наук, доцент, завідувач кафедри хімії та хімічної інженерії Хмельницького національного університету, Аліна Гембова, заступник начальника відділу організації профорієнтації Хмельницького обласного центру зайнятості, Світлана Фіярська, начальник відділу професійної освіти та виховної роботи управління професійної освіти та ресурсного забезпечення Департаменту, Галина Соленцова, заступник директора НМЦ ПТО ПК ІПП у Хмельницькій області, Інна Кирилюк, завідувач лабораторії професійної підготовки НМЦ ПТО ПК ІПП у Хмельницькій області, Оксана Чуйкова, методист лабораторії професійної підготовки НМЦ ПТО ПК ІПП у Хмельницькій області.

Ідеї різні за змістом, але яскраві та креативні, стали предметом обговорення журі, влучні відповіді конкурсантів на запитання членів журі, поради та настанови для реалізації проєктів не залишили байдужими нікого з присутніх. Відеоматеріали ІІ етапу Вернісажу розміщено за покликанням: https://www.youtube.com/watch?v=RpFHHeG60Gc

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації №166-од від 7.06.2021р. за підсумками обласного онлайн-вернісажу бізнес-ідей серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти "Стартап юніор" переможцями стали учні ДНЗ "Подільський центр ПТО".

У напрямі "Бізнес-ідея для підприємницької діяльності з професії" дипломом III ступеня нагороджено: Тимофія Вишневського, Євгенія Хоптинського, Олександра Лисенка.

У категорії "Промисловість та енергетика" дипломом I ступеня нагороджено Володимира Швеця.

Учні Подільського центру ПТО призери конкурсу "Стартап юніор", фото-1 Учні Подільського центру ПТО призери конкурсу "Стартап юніор", фото-2 Учні Подільського центру ПТО призери конкурсу "Стартап юніор", фото-3

Читайте також:"Куди цього літа кам'янчани зможуть подорожувати потягом?".

Подільський центр ПТО стартап проєкт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
39 переглядів у липні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі

Відповідальний за розділ
Книш Маргарита
Журналісти сайту 3849.com.ua до ваших послуг.

Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Кам'янця-Подільського більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
Телефон: +380977061073