• Головна
 • Верхи й низи - доходів і квадратних метрів, декларацій депутатів Кам'янець-Подільської міської ради
ВО "Свобода"
13:59, 23 червня 2021 р.

Верхи й низи - доходів і квадратних метрів, декларацій депутатів Кам'янець-Подільської міської ради

ВО "Свобода"
Фото: wikimapia.org

Фото: wikimapia.org

У складі Кам’янець-Подільської міської ради восьмого скликання є шість політичних сил: ВО "Свобода" (11 депутатів), "Слуга народу" (8 депутатів), "Європейська солідарність" (6 депутатів), "За майбутнє" (5 депутатів), "Рідне місто" (4 депутати), "За конкретні справи" (4 депутати).

Відповідно до чинного законодавства України усі депутати, як особи, уповноважені на виконання функцій місцевого самоврядування, до 31 березня включно мали подати декларації про майновий стан за 2020 рік. Як з цим завданням справились депутати Кам’янець-Подільської міської ради?

ВО "Свобода"

Смотров Мирослав Ігорович (лікар хірург, депутат) виділяється найбільшими задекларованими квадратними метрами, з-поміж інших депутатів ВО "Свобода". Сумарна кількість земельних ділянок становить 27 362 кв. м. Сконцентровані земельні ділянки у населених пунктах: Кам’янець-Подільський, Смотрич, Червона Чагарівка. Також задекларовано нерухомі об’єкти:

 • гараж 21,3 кв. м у Кам’янці-Подільському;
 • квартира 62 кв. м у Кам’янці-Подільському;
 • житловий будинок 145,1 кв. м у Смотричі.

Щодо рухомого майна, депутат володіє автомобілем CHEVROLET EPICALF69 2011 року випуску. Дата набуття права на автомобіль вказана 20.10.2011. Задекларовані доходи вказують на два джерела доходу:

 • КНП КП МЛ КП МР, видом доходу є – заробітна плата отримана за сумісництво у розмірі 39 616;
 • Кам'янець-Подільський медичний коледж, видом доходу є - заробітна плата отримана за основним місцем роботи у розмірі 83 795.

Мирослав Ігорьович подав декларацію 31.03.2021.

А найменше задекларованого нерухомого майна, серед депутатів ВО "Свобода", у Мар’яна Олексійовича Тарасенко, який вказав у декларації квартиру 49,2 кв. м у Кам’янці-Подільському. Задекларованого рухомого майна не вказано. Викладач кафедри екології та біологічної освіти ХНУ у декларації вказує на два джерела доходу:

 • Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка видом доходу є - заробітна плата отримана за основним місцем роботи у розмірі 93 173 грн.
 • Хмельницький національний університет, видом доходу є – заробітна плата отримана за сумісництво у розмірі 20 005 грн.

Мар’ян Олексійович подав декларацію 29.03.2021.

Щодо доходів депутатів ВО "Свобода", першість займає Віталій Іванович Дрозд. У поданій декларації 28.03.2021 за 2020 рік депутат зазначив найвищий дохід. Джерела доходу:

 • У розділі "Джерело доходу" не зазначено інформації, але вид доходу вказує на "Дохід від зайняття підприємницькою діяльністю", у розмірі 1 042 938 грн. У порівнянні з декларацією за 2019 рік (подана 11.12.2020) дохід від зайняття підприємницькою діяльністю був дещо менший, а саме становив у розмірі 822 501 грн.
 • Наступне джерело є КРЕДИТНА СПІЛКА "ОЩАДНІСТЬ", видом доходу є заробітна плата отримана за основним місцем роботи, у розмірі 133 696. Даний дохід стосується дружини – Дрозд Юлії Вікторівни.
 • Кам'янець-Подільська міська територіальна виборча комісія Кам'янець-Подільського району Хмельницької області, видом доходу є гонорари та інші виплати згідно з цивільноправовими правочинами, у розмірі 11 177 грн. Зазначений дохід також стосується дружини.

У власності рухомого майна депутат задекларував два автомобілі. Перший VAZ 21081 1990 року випуску, у розділі дата набуття права зазначається 28.08.2007. Другий же автомобіля VOLKSWAGEN GOLF 2010 року випуску, у розділі "дата набуття права" зазначається 03.10.2020. Два легкових автомобілів, згідно з інформацією у декларації, належать саме депутату. Стосовно об’єктів нерухомості Віталій Іванович зазначив квартиру 51,6 кв. м у Кам’янці-Подільському, котра є у спільній власності з Ольгою Василівною Дрозд, тобто 50% на 50%.

Найменші доходи, у тому числі подарунки зазначила Мартинович Наталія Сергіївна. Джерелом доходу зазначено - Департамент соціального захисту населення Кам’янець-Подільської міської ради, видом доходу зазначено "Інше державна та соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям", у розмірі 26 090 грн. У порівнянні з минулою декларацією (поданою 11.12.2020 за 2019 рік) дохід з того ж джерела, становив 48 199 грн.

Грошові активи не вказані, але під розділом "Банківські та інші фінансові установи, у яких відкрито рахунки суб’єкта декларування або членів його сім’ї" зазначено 7 рахунків: один від банку ПАТ "Райффайзен Банк Аваль", решта від АТ КБ "ПриватБанк". Усі 7 рахунків, згідно з вказаною інформацією у поданій декларації, відкриті, на ім'я Мартинович Наталія Сергіївна.

Читайте також:"На Хмельниччині затримали підозрюваного у зґвалтуванні малолітньої".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Свобода #декларації #доходи #депутати
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...