• Головна
  • Медики Хмельниччини готуються до страйку: 10 лікарень не отримали ковідних доплат
10:54, 11 червня 2021 р.
Надійне джерело

Медики Хмельниччини готуються до страйку: 10 лікарень не отримали ковідних доплат

Фото: мережа Інтернет

Фото: мережа Інтернет

Більш як три мільйонів гривень недоотримали працівники Славутської міської лікарні за роботу із хворими на COVID-19. Про це розповів директор медзакладу Леонід Радзивілюк.

За його словами, це трьохсотвідсоткова доплата, обіцяна Національною службою здоров’я України, недоотримують її працівники лікарні з квітня. 10 червня вони утворили страйковий комітет, адже готові вийти на акцію протесту, зазначає "Суспільне".

В обласному департаменті охорони здоров’я про ситуацію знають. Як повідомив Суспільному директор департаменту Олександр Завроцький, доплату за роботу із хворими на COVID-19 не отримали у 10 медзакладах області.

За словами директора Славутської міської лікарні Леоніда Радзивілюка, договір із Національною службою здоров’я України на доплати за роботу із хворими на COVID-19 – укладений. Та гроші на рахунок мед закладу не надійшли.

Крім того всього, що ми пролікували майже 300 людей, то ще мобільний шпиталь стояв, який був нав’язаний нам, тому, що потреби якоїсь такої не було, але нас попросили – поставте. І ми пішли на зустріч. Нам пообіцяли коефіцієнт, нічого не дали і три з половиною мільйони, які нарахували за квітень місяць працівникам, а це майже 200 працівників, то сьогодні зависло в повітрі, вони не виплачені, - пояснює директор.

Директор Славутської міської лікарні Леонід Радзивілюк

Директор Славутської міської лікарні Леонід Радзивілюк

За словами директора Славутської міської лікарні Леоніда Радзивілюка, договір із Національною службою здоров’я України на доплати за роботу із хворими на COVID-19 – укладений.

Леонід Радзивілюк говорить, лікарня визначена, як базова для лікування пацієнтів із коронавірусною інфекцією. Та грошей на купівлю кисню та виплати заробітної плати медикам - немає.

Ми сьогодні вимушені дальше в такій ситуації безгрошів’я дальше лікувати хворих на коронавірусну інфекцію. Тому що з 1 червня наш заклад визнаний базовим для лікування коронавірусної інфекції 1-ї хвилі. А кисню в нас сьогодні не має за що купити, в нас взагалі коштів не має. Вже 15 наступає, строки авансу, я не знаю чим йог платити, - коментує Леонід Радзивілюк.

Міський голова Славути Василь Сидор каже, вчора до міста приїжджав виконуючий обов’язки керівника НСЗУ.

Він сказав: що дійсно ці кошти повинні були бути оплачені, ми будемо звертатися, до кабінету Міністрів, доповідати президенту України, щоби були перерозподілені ці кошти, і працівники отримали.. Ми надіємося на юридичне закономірне розв'язання цього питання, - додає міський голова.

Міський голова Славути Василь Сидор

Міський голова Славути Василь Сидор

10 червня медики Славутської міської лікарні зібрали трудовий колектив аби створити страйковий комітет.

Ситуацію прокоментували і в обласному департаменті охорони здоров’я. Його директор Олександр Завроцький каже, така проблема існує і в інших мед закладах області.

Сьогодні близько 10 закладів охорони здоров'я Хмельниччини по Україні це понад 80 закладів охорони здоров'я не отримали надбавку про лікування хворих на ковід. Була вчора організована зустріч з головою НСЗУ, і колективом лікарні. Планується десь протягом двох, трьох тижнів, має бути прийнята відповідна постанова урядом і ці заклади, які працювали в червоній зоні, звичайно, які пролікували значну кількість хворих, вони отримають доплату за надані послуги, - прокоментував Олександр Завроцький.

10 червня медики Славутської міської лікарні зібрали трудовий колектив аби створити страйковий комітет, каже Леонід Радзивілюк. У разі, якщо Національна служба здоров’я України не виплатить обіцяні гроші, розпочнуть страйк.

Читайте також: "На Кам'янеччині відкрили перший в області центр безпеки громадян".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#коронавірус #пандемія #доплата #страйк #фінансування
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Спецтема
Оперативна інформація про COVID-19 (коронавірус) на території міста Кам'янець-Подільський та Кам'янець-Подільського району. "3849.com.ua" працює для вашої безпеки.
Оголошення
live comments feed...