• Головна
  • Відбулася пресконференція щодо проведення IX Кам’янець-Подільського форуму “Ініціатива”
09:15, 10 червня 2021 р.

Відбулася пресконференція щодо проведення IX Кам’янець-Подільського форуму “Ініціатива”

Фото: "3849.com.ua"

Фото: "3849.com.ua"

9 червня у пресцентрі Кам’янець-Подільської міської ради відбулась офіційна пресконференція щодо проведення IX Кам’янець-Подільський форуму розвитку громадянського суспільства і молодіжної політики "Ініціатива", на якій члени оргкомітету Олександра Сидорчук та Андрій Заєць презентували попередню програму заходів.

Форум проводиться з 2013 року і є платформою для презентації проєктів та кращих практик представників громадського сектору, панельних дискусій на тему розвитку молодіжної політики, навчання, спілкування та обміном досвідом у сфері організаційного розвитку благодійних та громадських організацій.

Цього року захід відбудеться в п’ятницю, 25 червня, в рамках Дня молоді в сесійній залі Кам’янець-Подільської міської ради. Під час форуму відбудеться нагородження відзнаками Кам’янець-Подільської міської ради представників громадського сектору та молодіжних активістів, панельні дискусії "Перспективи розвитку молодіжної політики: механізми впливу молоді на розвиток Кам’янця-Подільського та Хмельниччини", "Посли європейської молоді в Україні: можливості волонтерської діяльності, професійного розвитку та молодіжного лідерства" за участі представників влади Хмельницької області, молодіжних лідерів та запрошених спікерів, презентації діяльності та успішних практик молодіжних громадських організацій та активістів міста, круглі столи та воркшопи від відомих українських діячів громадського сектору.

Участь в форумі "Ініціатива" цього року буде за попередньою онлайн-реєстрацією:

  • Реєстрація для учасників, які хочуть презентувати свої проєкти: тут.
  • Реєстрація для слухачів: тут.
  • Реєстрація для ЗМІ: тут.

Організаторами події є громадські організації "Ініціатива & Розвиток", "Творче об’єднання письменників та художників "Кам’яний острів"", "Фонд громадської дипломатії" та Кам’янець-Подільська міська рада.

Під час форуму відбуватиметься знімання сцен для нового гостросюжетного художнього фільму, а учасники заходу стануть дійовими особами.

Читайте також: "Уряд дозволив цілодобову роботу кафе та масові заходи".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пресконференція #форум #розвиток #громадянське суспільство #лідерство #проєкт #фонд #Ініціатива
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...