
07:00, 27 травня 2021 р.
Надійне джерело
У Кам’янці-Подільському відбувся Всеукраїнський турнір з баскетболу

Фото: ДГП відділ молоді та спорту К-П міської ради
Завершився І Всеукраїнський турнір з баскетболу "Кубок Кам'янця-Подільського".
Без перебільшення це історична для міста подія, зазначає відділ молоді та спорту департаменту гуманітарної політики Кам'янець-Подільської міської ради.
Почесне третє місце здобула команда БК "ДіДіБао" (Кам'янець-Подільський). Кращим гравцем команди визнано Богдана Бойка.
Друге місце у команди з міста Львів. Кращий гравець команди - Крамар Ілля.
Кубок Кам'янця-Подільського здобула баскетбольна команда з Тернополя. Кращий гравець - Чопик Роман.
Читайте також: "У Кам’янці оштрафували колишнього патрульного на понад 40 тисяч гривень".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:08
Вчора
09:48
24 червня
14:18
23 червня
ТОП новини
Оголошення
15:10, 22 червня
22
10:45, 14 червня
17
15:15, 22 червня
Коментарі