
17:56, 25 травня 2021 р.
Надійне джерело
Вихованці ДЮСШ №2 - переможці чемпіонату області з тенісу

Фото: ДГП відділу молоді та спорту К-П міської ради
13-14 травня в Хмельницькому проходив чемпіонат області з тенісу серед юнаків та дівчат до 14,16 років.
Наше місто представляла вихованка ДЮСШ №2 Кіра Дякіна, яка у своїй категорії до 14 років посіла перше місце, тренер Ірина Ковальчук, повідомляє відділ молоді та спорту департаменту гуманітарної політики Кам'янець-Подільської міської ради.
16-18 травня в Хмельницькому проходив чемпіонат області з тенісу серед юнаків та дівчат до 10, 12 років. Наше місто представляли вихованці ДЮСШ №2 Влад Лагодзінський, який виборов третє місце, та Тимофій Бричевський – сьоме місце. Тренер Ірина Ковальчук.

Фото: ДГП відділу молоді та спорту К-П міської ради
Читайте також: "У Кам’янці вперше проходив чемпіонат з футболу серед любителів та професіоналів".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:08
Вчора
09:48
24 червня
14:18
23 червня
ТОП новини
Оголошення
10:45, 14 червня
30
10:09, 18 червня
13:44, 17 червня
11
17:03, 16 червня
Коментарі