• Головна
  • У Кам'янці-Подільському військовослужбовцям допомагають психологічно адаптуватись в умовах мирного життя
09:42, 25 травня 2021 р.

У Кам'янці-Подільському військовослужбовцям допомагають психологічно адаптуватись в умовах мирного життя

Продовжується психологічне відновлення колишніх військовослужбовців. Фото: ПДУ

Продовжується психологічне відновлення колишніх військовослужбовців. Фото: ПДУ

В рамках проєкту "Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему" (м. Кам'янець-Подільський) колишні військовослужбовці здобувають не лише професійні компетенції, але й вчаться налагоджувати стосунки зі світом і самим собою.

Саме психологічна адаптація, а в деяких варіантах і реабілітація, сприяє формуванню емоційної стабільності, доланню людиною стресових станів і станів напруги в непередбачуванх ситуаціях. І тому, крім звичних систематичних тренінгових занять, вправ на вироблення певних якостей, досліджень себе психологічним інструментарієм, психологи проєкту використовують нетрадиційні методи відновлення здоровя колишніх військовослужбовців. Такими новаціями є взаємодія з природою (кольоротерапія, звукотерапія), з живими істотами (коні, собаки, кішки, равлики), арттерапія.

Як показує досвід, колишні військові відчувають недостатність простого людського спілкування, мають нереалізовані потреби "отримання тепла", захоплюються елементарними речами, які залишалися поза їх увагою. Проведений впродовж місяця такий "природничий інтенсив" підсилив і допоміг основну психологічну роботу, засвідчив свою результативність і успішність, отримав однозначні схвалення учасників проєкту.

Читайте також: "Смерть за Ваші ж гроші VS прогулянка на аеростаті".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Норвегія #військовослужбовці #ПДУ #університет
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...