• Головна
  • У Кам'янці-Подільському пішов з життя колишній декан аграрного вишу
Некролог
09:54, 7 травня 2021 р.
Надійне джерело

У Кам'янці-Подільському пішов з життя колишній декан аграрного вишу

Некролог
У Кам'янці-Подільському пішов з життя колишній декан аграрного вишу

Трудовий шлях Василь Печенюк почав пів століття тому. І до останнього часу працював у Подільському державному аграрно-технічному університеті.

У січні йому виповнилося 72 роки. Про смерть колеги повідомили на сторінці у Фейсбук навчального закладу.

Довідка: Василь Печенюк народився 16 січня 1949 року в с. Стецева Снятинського району Івано-Франківської області. У 1971 році з відзнакою закінчив Львівський сільськогосподарський інститут за спеціальністю "Агрономія" та здобув кваліфікацію вченого агронома. Кандидатську дисертацію на тему: "Ефективність прийомів с.-г. рекультивації після добування корисних копалин в умовах Поділля України" захистив у 1977 році.

Трудовий шлях Василь Печенюк почав у січні 1971 року, коли за державним розподілом почав працювати в Управлінні сільського господарства Хотинського райвиконкому Чернівецької області старшим агрономом-меліоратором. Після служби в армії працював аспірантом, асистентом та доцентом кафедри загального землеробства Кам’янець-Подільського сільськогосподарського інституту.

Протягом 20 років, з жовтня 1983 року по липень 2003, обіймав посаду декана агрономічного факультету Кам’янець-Подільського сільськогосподарського інституту (з 1995 року – Подільської державної аграрно-технічної академії). Також працював директором інституту агротехнологій Подільської державної аграрно-технічної академії (з 2004 року – Подільського державного аграрно-технічного університету), доцентом кафедри землеробства, агрохімії і грунтознавства ПДАТУ. Також був ученим секретарем вишу, працював доцентом кафедри землеробства, грунтознавства і захисту рослин, доцентом кафедри садово-паркового господарства, землеробства і грунтознавства. З лютого 2019 року і до останнього часу обіймав посаду радника ректора Подільського державного аграрно-технічного університету. За період діяльності опублікував 124 наукові та 143 методичні роботи.

Читайте також: "МОЗ анонсувало дату запуску COVID-паспортів в Україні".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#трудовий шлях #державний аграрно-технічний університет #колеги #навчальний заклад #смерть #некролог
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...