• Студенти кам'янецького вишу підкорюють в Маріуполі чемпіонат з пауерліфтингу
13:37, 27 квітня 2021 р.
Надійне джерело

Студенти кам'янецького вишу підкорюють в Маріуполі чемпіонат з пауерліфтингу

У Маріуполі триває Чемпіонат України з пауерліфтингу серед чоловіків і жінок, юніорів та юніорок, юнаків і дівчат, а також ветеранів.

24 квітня студентка факультету фізичної культури К-ПНУ ім. І. Огієнка, майстер спорту України міжнародного класу Тетяна Шлопко стала срібною призеркою чемпіонату серед жінок у ваговій категорії до 52 кг, повідомляє пресслужба Кам’янець-Подільської міської ради.

25 квітня срібні нагороди на чемпіонаті здобули ще дві студентки факультету фізичної культури. У ваговій категорії до 63 кг на ІІ щабель п’єдесталу піднялася майстер спорту України Лариса Осичка. А дебютантка на дорослому чемпіонаті, майстер спорту України Анастасія Антонюк установила новий рекорд України серед юніорок у жимі лежачи - 135 кг. Анастасія також стала срібною призеркою чемпіонату у ваговій категорії до 69 кг.

У загальному заліку команда Хмельницької області посіла ІІ місце, поступившись донеччанам. Чималий внесок у командний залік зробила випускниця К-ПНУ, заслужений майстер спорту України Тетяна Мельник, яка з новими рекордами України здобула перемогу у ваговій категорії до 76 кг.

Підготував спортсменів заслужений майстер спорту України Вадим Воронецький.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#чемпіонат #відкритий турнір #пауерліфтинг #факультет фізичної культури #змагання #перемога #КПНУ