• Головна
  • Працевлаштування слухачів проєкту "Норвегія - Україна" професійна адаптація. Інтеграція в державну систему"
10:02, 26 березня 2021 р.

Працевлаштування слухачів проєкту "Норвегія - Україна" професійна адаптація. Інтеграція в державну систему"

Зображення: ПДУ

Зображення: ПДУ

25 березня в онлайн-режимі пройшло плідне спілкування слухачів курсів (нагадаємо, це учасники АТО, учасники бойових дій та члени їх сімей) із керівництвом та фахівцями районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості – Аліною Слободян, директором філії, заступником директора - Андрієм Боднарем та Наталією Вознюк, начальником відділу взаємодії із роботодавцями.

Інформацію про ситуацію на ринку працю Камян'еччини та Дунаєвецього району, існуючі на сьогодні вакансії на підприємствах міста та району донесли воїнам АТО, учасникам бойових дій та ветеранам силових структур на цій зустрічі. Також слухачів проєкту ознайомили із популярними веб-ресурсами для пошуку інформації з працевлаштування, інформує директор Центру виховної роботи і соціально-культурного розвитку Альона Кузема.

Окремою темою для спілкування було питання відкриття власної справи. Фахівці районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості зазначали, що мають досвід і можливості кваліфікованого супроводу на шляху до започаткування бізнесу. Зазначалося також про можливість держави надати фінансову підтримку на реалізацію бізнес-плану. Звертаючись до слухачів курсів, Аліна Станіславівна заохочувала бути активними в пошуку можливостей для працевлаштування після звільнення в запас, адже саме це, на її думку, стане запорукою власного майбутнього та стабільності своєї родини.

Координатор проєкту від Подільського державного університету Павло Федірко пообіцяв слухачам, що питання їх працевлаштування буде мати втілення і через безпосередні зустрічі із роботодавцями. Такі зустрічі заплановано проводити регулярно протягом часу навчання.

Працевлаштування слухачів проєкту "Норвегія - Україна" професійна адаптація. Інтеграція в державну систему", фото-1

Читайте також:"Вихідні у травні: скільки будуть відпочивати кам'янчани".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПДУ #Норвегія #проєкт #військовослужбовці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...