12:11, 12 квітня 2021 р.
Надійне джерело

Магістранка кам'янецького вишу виборола призерське місце на чемпіонаті в Москві

Анастасія Лисенко

Магістрантка факультету фізичної культури К-ПНУ ім. І. Огієнка Анастасія Лисенко виборола срібну медаль на чемпіонаті Європи з важкої атлетики в Москві.

З 3 по 11 квітня в Москві (Росія) проходив чемпіонат Європи серед чоловіків та жінок. Змагання є ліцензійними до Олімпійських ігор 2020, повідомляє "Студентський меридіан".

Магістрантка факультету фізичної культури Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Анастасія Лисенко стала срібною призеркою чемпіонату Європи серед жінок у ваговій категорії понад 87 кг.

Спортсменка виборола срібло в сумі двоборства, срібло в ривку та срібло в поштовху (у сумі двоборства – 252 кг (116 кг – у ривку + 136 кг – у поштовху).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#магістрантка #факультет фізичної культури #срібна медаль #чемпіонат #важка атлетика #КПНУ