Кам'янчанка стала чемпіонкою України з жиму лежачи

Анастасія Антонюк

З 6 до 9 квітня у Хмельницькому проходив чемпіонату України з жиму лежачи серед усіх вікових груп.

Студентка факультету фізичної культури Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, майстер спорту України міжнародного класу Анастасія Антонюк стала чемпіонкою України з жиму лежачи серед жінок в/к 69 з новим рекордом України серед юніорок – 135 кг. Повідомляє пресслужба ДГП відділ молоді та спорту Кам'янець-Подільської міської ради.

Підготував чемпіонку заслужений тренер України Вадим Воронецький.

Крім того, Анастасія стала срібною призеркою в абсолютній першості, а команда Хмельницької області посіла ІІ місце в командному заліку.