
19:40, 6 квітня 2021 р.
Надійне джерело
Кам'янецькі солістки дитячої школи мистецтв - призери з естрадного співу

Солістки зразкового вокального ансамблю "Усмішка" міської дитячої школи мистецтв укотре радують своїми досягненнями.
А саме - перемогами в обласному конкурсі вокалістів "Співоче Поділля" Хмельницького музичного коледжу ім. В. Заремби, повідомляє пресслужба Кам’янець-Подільської міської ради.
Почесне ІІ місце виборола Софія Грекул у номінації естрадний спів. Володаркою Гран-Прі стала Єлизавета Швед. Високопрофесійні члени журі висловили подяку за підготовку конкурсантів викладачу сольного співу Олені Гнатюк.

Читайте також:"У Кам'янці-Подільському школярі можуть перейти на дистанційне навчання".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:18
23 червня
10:34
22 червня
ТОП новини
Оголошення
15:10, 22 червня
17:21, Вчора
1
Коментарі