• Головна
  • Школярі у Кам’янці-Подільському повертаються за парти
18:07, 2 квітня 2021 р.

Школярі у Кам’янці-Подільському повертаються за парти

Фото: мережа Інтернет

Фото: мережа Інтернет

Частина учнів Кам'янець-Подільської міської ТГ навчатимуться в очному форматі, а 5-11 класи – в дистанційному.

Сьогодні, 2 квітня, відбулось позапланове засідання міської комісії ТЕБ та НС на якому розглядали питання щодо навчання здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти.

8 членів комісії проголосували за, 6 – проти. Зокрема, проти повернення учнів в школи висловився і начальник управління охорони здоров’я міста Юрій Пливанюк.

З 5 квітня учні 1-4 класів повертаються до очного навчання, а 5-11 класи до 12 квітня продовжують працювати у дистанційному форматі.

Читайте також: "Березень місяць подарував Кам'янцю-Подільському 92 малюка".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#очний формат #дистанційне навчання #учні #школярі #школа #начальник управління охорони здоров’я #карантин
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...