• Головна
  • У Кам'янці-Подільському відкривають приватну загальноосвітню школу Освітнього Простору NewSchool
Реклама
12:02, 31 березня 2021 р.

У Кам'янці-Подільському відкривають приватну загальноосвітню школу Освітнього Простору NewSchool

Реклама
У Кам'янці-Подільському відкривають приватну загальноосвітню школу Освітнього Простору NewSchool

Прагнете, аби дитина вільно володіла англійською мовою? Не засинала щодня опівночі на стосі книг, а навчалася з неймовірним захопленням? Отримувала необхідні у XXI столітті знання та навички?

Приватна загальноосвітня школа Освітнього Простору NewSchool відкриває свої двері юним геніям, енерджайзерам, ерудитам і стартаперам від 1 до 12 класу. Приватна школа Освітнього Простору NewSchool, що невдовзі відкриється на базі StarHouse, поєднує найважливіше для ефективного та раціонального розвитку дітей!

Двомовне навчання

  • Щоденна англійська мова.
  • Дублювання англійською мовою основних навчальних дисциплін: математики, "Я досліджую світ", логіки, читання, письма.

Фактично, у дитини щодня по 2 уроки англійської мови: англійська в її традиційному розумінні та дублювання певної навчальної дисципліни. Це 40-50 уроків англійської на місяць!

Прикладна освіта

Прикладна освіта - це максимально практично орієнтовані інтерактивні тематичні завдання, досліди, експерименти, тематичні крафти, навчальні відео, вікторини, ігри тощо.

Комплексний різнобічний розвиток у школі

Окрім традиційних навчальних дисциплін, у розклад навчання включено шахи, країнознавство, Lego Education (Lego Duplo, Lego WeDo (робототехніку), арифметику, ейдетику, розвиток емоційного інтелекту, проєктні дні, дівочу школу, арт-терапію, йогу, сексуальне виховання.

Відсутність домашнього завдання

Школа без домашки? У Освітньому Просторі "NewSchool" діє правило: "У школі - навчання, вдома - відпочинок!". Структура уроків побудована так, аби дитина могла опанувати 100% матеріалу за 35-40 хвилин. Систематичність, комплексність, циклічність, підтримка жвавого інтересу через різноманітні інтерактиви: команда "NewSchool" прагне, аби граніт науки був смачним, збалансованим та поживним, а учневі постійно хотілося добавки.

Можливість навчання на платформі першої в Україні ліцензованої школи дистанційної освіти "Optima"

Вирушаєте у відпустку і не бажаєте, аби дитина пропускала навчальний матеріал? Вона може проходити уроки на онлайн-платформі "Оptima" у зручному темпі. Кожен учень Освітнього Простору NewSchool автоматично стає учнем "Optima".

Проєктні дні або тижні

Щомісячні дитячі інтенсиви, що полягають у поглибленому зануренні та додатковому вивченні теми шляхом експериментів, дослідів, екскурсій, мандрівок, крафтів, майстер-класів тощо.

Наша родзинка - до 15 дітей в класі. При цьому, разом зі школярами працює 2 вчителя одночасно: класний керівник та вчитель-предметник. Таким чином надається увага персонально кожному учневі, підвищується продуктивність, покращується концентрація.

Приватна школа Освітнього Простору NewSchool – сучасне освітнє середовище, що базується на принципах педагогіки партнерства між учнем, вчителем і батьками. Викладачі закладу щоденно надають фідбек батькам щодо навчального процесу, опанованого матеріалу, досягнень учня, його настроїв, поведінки, взаємодії з однокласниками тощо.

Лідер, що має чітке самоусвідомлення, інноватор, що здатний породжувати, впроваджувати та імплементувати, освічена особистість, здатна до критичного мислення – саме такими "NewSchool" вбачає представників покоління Альфа.

Освітній Простір NewSchool розпочинає свою діяльність з сюрпризів і ДАРУЄ дитячий рюкзак-органайзер! Переходьте на сторінку закладу в Instagram, ознайомлюйтеся з умовами та вигравайте!

Деталі: +380(97)058-39-12.

Адреса: вул. Князів Коріатовичів, 25/11 (на базі "StarHouse").

Більше інформації:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#освіта #приватна школа #NewSchool #школа
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...