• Головна
  • "Бібліотека Сержанта": Кам’янець-Подільський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою отримає понад 700 світоглядних книжок
10:28, 30 березня 2021 р.

"Бібліотека Сержанта": Кам’янець-Подільський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою отримає понад 700 світоглядних книжок

Фото: jarmoluk

Фото: jarmoluk

31 березня об 11:00 відбудеться урочиста передача книг Кам’янець-Подільський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою в межах проєкту "Бібліотека Сержанта", за підтримки УКФ та видавництва "Наш Формат".

Отримання інформації виключно з телевізора та Інтернету створює простір для маніпуляцій. Особливо для майбутніх військових неприпустимо бути під чужорідним інформаційним впливом, вони мають формувати власну критичну думку. ГО "Реформація" в межах уже існуючого проекту "Бібліотека Сержанта" разом з УКФ наповнить 7 бібліотек військових навчальних закладів актуальною літературою. Вже з оновленими бібліотеками: Військовий інститут танкових військ (м. Харків), Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою "Патріот" (м. Есхар), Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою, Військово-морський ліцей імені віце-адмірала В. Безкоровайного (м. Одеса), Кременчуцький ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою та Прикарпатський військово-спортивний ліцей-інтернат (м. Надвірна).

Одна бібліотека – це 250 найменувань книг від різних видавців, кожної по три примірники. Це професійна, мотиваційна, психологічна, художня література. Курсанти навчаться розуміти психологію ворога, опанують військову стратегію і тактику, ознайомляться з історичним досвідом країн-учасниць військових конфліктів, дізнаються про важливі факти біографій військових героїв минувшини й сучасності, а також підвищать загальний рівень знань з суспільнознавчих дисциплін.

Ми хочемо, щоб з ліцеїстів та курсантів виросла майбутня військова еліта України, - наголошує Антоніна Артамонова, координаторка проєкту.

Також у стінах ліцею відбудеться зустріч курсантів з музикантом, колишнім фронтменом гурту "Тартак" Олександром Положинським та ветераном АТО, письменником Валерієм Чоботарем. Ці люди є справжніми адептами читання, тому сможуть надихнути курсантів не тільки розповідями про бойовий та творчий досвід, але й переконати в тому, що читання якісної літератури важливо для саморозвитку та побудови успішної кар’єри.

"Бібліотека Сержанта" - проєкт ГО "Реформація", що має на меті забезпечити військові навчальні заклади України (ВНЗ) світоглядною, професійною, мотиваційною, сучасною літературою. По 2-3 примірники 300 найменувань книг від різних видавництв України отримають 26 ВНЗ.

У червні 2020 року Львівський ліцей імені Героїв Крут першим отримав 600 книг тематичної літератури в межах проєкту "Бібліотека Сержанта", кошти на які вдалось зібрати завдяки внескам небайдужих українців.

У грудні 2020 року Луганський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії" отримав 520 книг.

Пілотні проєкти ГО "Реформація" реалізувала разом з видавництвом "Наш Формат".

Місце: Кам’янець-Подільський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою (вул. Гагаріна, 56, Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл.).

Час: 11:00.

Учасники: Олександр Положинський - музикант та шоумен, колишній фронтмен українського гурту "Тартак", лідер проєктів "Був'є" та "Ол.Ів.'Є", ведучий радіо "НВ". Валерій Чоботар - ветеран АТО, письменник, заслужений тренер України з фрі-файту, військовий психолог. Антоніна Артамонова - координаторка проєкту.

Читайте також:"Держава зобов’язана підтримати бізнес, який страждає через пандемію COVID-19, - Олександр Симчишин".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бібліотека Сержанта #військовий ліцей #книги
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...