• Головна
  • Звіт Михайла Посітка за перші 100 днів на посаді міського голови Кам'янець-Подільської міської ТГ
Частина 1
17:47, 21 березня 2021 р.

Звіт Михайла Посітка за перші 100 днів на посаді міського голови Кам'янець-Подільської міської ТГ

Частина 1
Фото: Михайло Посітко, Фейсбук

Фото: Михайло Посітко, Фейсбук

Міський голова Кам'янець-Подільської міської територіальної громади Михайло Посітко оприлюднив першу часнину звіту про пророблену роботу за 100 днів керування містом.

100 днів - початок змін

27 листопада 2020 року я публічно склав присягу міського голови перед громадою. Позаду перших сто днів копіткої наполегливої праці. Не зважаючи на деякі політичні протистояння, відсутність заступників, багато вже вдалось зробити для Кам’янець-Подільської міської тергромади. Сьогодні кожен мешканець очікує змін вже і зараз. Але якщо вам у спадок, до прикладу, дістається порожній холодильник, від зміни власника його наповнення стрімко не зміниться. Щоб туди покласти продукти, на них потрібно заробити кошти. Так і з бюджетом. Так і з дорогами й тротуарами. Стисло розповім про те, що змогли зробити за 100 днів і до чого прагнемо.

Думка громади - мій основний орієнтир

Карантин вніс низку заборон на особистий прийом, але є бажання знати і дослухатись, тому найперше, що ми зробили – покращили комунікацію з громадою, утворивши відділ інформаційної діяльності, взаємодії з органами влади та інститутами громадянського суспільства. Стали вже традиційними онлайн-спілкування міського голови з кам’янчанами, у соцмережах надаються відповіді на запитання, моніторяться гострі проблеми міста тощо. Запроваджено механізм зворотного зв’язку із заявниками, скаржниками. Цілодобово працює оперативна служба 15-05. Спілкуюся щотижня з громадою у радіо-проєкті "Міська кухня". Концептуально змінили підхід до висвітлення теленовин: відмовились від надмірної політизації, послуг "рупорів Кремля" та надали перевагу талановитій молоді. Без співпраці з представниками різних щаблів влади місто не вирішить усіх своїх наболілих питань. Тому представляю громаду на різних зустрічах, нарадах, конференціях від найвищої владної інституції до зустрічей із мешканцями. Так, на запрошення Президента України взяв участь у "Раді розвитку громад" у м. Київ. По приїзду – у зібранні громадських організацій.

Ухвалено бюджет

Я отримав місто з "діркою в бюджеті" - недоотримано 29,2 млн грн. Необхідно було вживати рішучі кроки економії - і це вдалось: за станом на 1 січня боргів по зарплаті та оплаті за енергоносії вже не було. Перебуваючи на посаді міського голови без жодного заступника вдалося вже 23 грудня прийняти бюджет-2021, де на всі 100% передбачили оплату праці та комунальні послуги. Провели 6 сесій міської ради, ухвалено 437 рішень, 9 засідань виконавчого комітету (230 питань), видано 186 розпоряджень. Цифри – скупі, але ті, хто спостерігає за нашою роботою, знають, яка праця за ними стоїть.

Контроль

Наповнення бюджету залежить від ефективності роботи кожного структурного підрозділу. Тільки за останній місяць нашими працівниками виявлено 8 суб’єктів господарювання, які не сплачували податки. Провели роботу і тепер очікуємо додаткові півмільйона надходжень та близько 50 нових робочих місць. Утворений департамент юридичного супроводу та контролю з сильною командою вже за кілька місяців повернув громаді 2 млн 322 тис. грн. Більше 20 неефективних чиновників звільнено, але це далеко не всі. Премії та надбавки за бездіяльність топ-чиновникам старої влади – скасував. За три місяці це зекономило 500 тис. грн для міста. Ліквідували зайву посаду заступника міського голови (річна економія - 500 тис. грн). Чиновникам стало некомфортно, адже навіть посиливши контроль за використанням службових автівок, не повірите, – зменшили використання пального вдвічі! Відновлено розгляд справи щодо повернення у комунальну власність приміщення на пр. Грушевського, 42 (Ощадбанк); звернулись до Господарського суду Хмельницької області щодо стягнення коштів із недобросовісного підрядника, який ремонтував міський стадіон; є провадження щодо скасування договору будівництва на території водолікарні. Загалом, є з десяток нових кримінальних та судових проваджень.

Утворив більше 10-ти комісій з перевірки ефективності управлінських рішень (реконструкція вул. Соборної, вартість оренди приміщень КП "Міська друкарня", самозахоплення землі на Нігинському шосе, перевірка обґрунтованості тарифів - "Житловик", щодо діяльності "Господаря", самовільного демонтажу водолікарні, капітального ремонту стадіону). Зупинили практику забудови прибудинкових зон і майданчиків гаражами. Припинили хаотичне встановлення кіосків. Спільно з правоохоронними органами впроваджується система заходів "деприватизації" 12 ділянок, які були передані у власність за допомогою "сірих схем".

Повертаємо простір громаді!

Стали на заваді захопленню 16 га землі державної власності, які завдяки нашим зусиллям будуть передані громаді.

Читайте також:"Михайло Сімашкевич про 100 днів роботи на посаді голови Кам’янець-Подільської районної ради".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Михайло Посітко #звіт #100 днів #міський голова
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...