• Головна
  • Кам'янець-Подільські школярі проявили себе в конкурсі "Умілі майстринята"
13:40, 15 березня
Надійне джерело

Кам'янець-Подільські школярі проявили себе в конкурсі "Умілі майстринята"

Фото: ЦДЮТ

Фото: ЦДЮТ

Підбито підсумки міського заочного конкурсу-виставки робіт учнів молодшого шкільного віку "Умілі майстринята", мета якого - розвиток та популяризація дитячої технічної творчості.

Конкурс проходив з 1 по 5 березня на базі Центру дитячої та юнацької творчості. У конкурсі взяли участь здобувачі освіти   ЗЗСО 1, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, Колибаївської та Ходоровецької ЗОШ, зазначає пресслужба ЦДЮТ.

З 87 конкурсних робіт найкращими у номінаціях журі визначило (наказ від 09.03.2021 №6): 

"Найпростіші автомоделі"

Диплом І ступеня – Максимюк Даниїл, учень 2 класу ЗОШ №10.

Диплом І ступеня – Івшкін Владислав, учень 2 класу ЗОШ №10.

Диплом ІІ ступеня – Гедейчук Денис, учень 2 класу НВК №14.

Диплом ІІІ ступеня – Фугело Святослав, учень 2 класу Ходоровецької ЗОШ.

"Найпростіші авіа- та ракетомоделі"

Диплом І ступеня – Панютін Артур, учень 2 класу СЗОШ №5.

Диплом І ступеня – Татарина Владислава, учениця 4 класу ЗОШ №10.

Диплом ІІІ ступеня – Байлик Олександр, учень 1 класу Колибаївської ЗОШ.

Диплом ІІІ ступеня – Прус Руслан, учень 3 класу ЗОШ №15.

"Вироби у стилі народних мистецтв та сучасного дизайну"

Диплом І ступеня – Олійник Аркадій, учень 4 класу ЗОШ №16.

Диплом І ступеня – Простакова Поліна, учениця 4 класу Колибаївської ЗОШ.

Диплом ІІ ступеня – Сарафінюк Артем, учень 1 класу НВК №14.

Диплом ІІ ступеня – Верба Соломія, учениця 4 класу ЗОШ №10.

"Сувеніри"

Диплом І ступеня – Юга Ярослав, учень 3 клас НВК №9 ім. А.М. Трояна.

Диплом І ступеня – Шкіль Антоніна, учениця 1 класу НВК №9 ім. А.М. Трояна.

Диплом ІІІ ступеня – Солтисяк Віталій, учень 3 класу ЗОШ №12.

Диплом ІІІ ступеня – Петльований Владислав, учень 4 класу ЗОШ №15.

"М’яка іграшка"

Диплом І ступеня – Кожевнікова Анастасія, учениця 3 класу СЗОШ №5.

Диплом І ступеня – Мельник Діана, учениця 3 класу СЗОШ №5.

Диплом І ступеня – Кухар Анна, учениця 2 класу СЗОШ №5.

Диплом ІІ ступеня – Рудаков Іван, учень 4 класу ЗОШ №10.

Диплом ІІ ступеня – Сосула Анастасія, учениця 3 класу ЗОШ №16.

Диплом ІІІ ступеня – Філіппова Марія, учениця 1 класу НВК №14.

Диплом ІІІ ступеня – Клімовський Тіхон, учень 1 класу НВК №14.

"Макети архітектури"

Диплом І ступеня – Кучер Богдан, учень 4 класу ЗОШ №15.

Диплом ІІ ступеня – Матвійчук Максим, учень 1 класу ЗОШ №6.

Диплом ІІІ ступеня – Суржко Максим, учень 1 класу ЗОШ №10.

Читайте також: "Студент коледжу ПДАТУ - призер Кубку України з важкої атлетики".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Так, як тільки це стане можливим.
19,4%
Ні, я проти вакцинації.
40,8%
Так, але лише після того, як буде підтвердження, що вакцина безпечна.
34,0%
Важко відповісти.
5,8%
#підсумки #конкурс-виставка #технічна творчість #конкурс #ЦДЮТ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...