
13:17, 11 березня 2021 р.
Надійне джерело
На Кам'янеччині відбулася відкрита першість з волейболу

Фото: Староушицька ОТГ
4 березня команда жінок Староушицької селищної територіальної громади посіла ІІ місце у відкритій першості з волейболу.
Змагання були присвячені до Дня захисту прав жінок і миру, яка проходила в Слобідсько-Кульчієвецькій громаді, повідомляє пресслужба Староушицької ОТГ.
Гравець Тетяна Лугова нагороджена грамотою "Кращий захисник". Тренер: Крушевська Т.В.
Читайте також: "На Кам'янеччині відбувся турнір з настільного тенісу".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:34
22 червня
ТОП новини
Оголошення
15:15, 22 червня
9
11:57, 11 червня
10:09, 18 червня
1
Коментарі