
14:28, 2 березня 2021 р.
Надійне джерело
У Кам'янці-Подільському завершилась спартакіада шкіл міста з баскетболу

Фото: ДГП відділ молоді та спорту К-П міської ради
Відбулася спартакіада шкіл міста з баскетболу серед учнів 9-11 класів.
Департамент гуманітарної політики відділу молоді та спорту Кам'янець-Подільської міської ради повідомляє, що перше місце здобули школярки - ЗОШ №16.
Другими стала команда дівчат з гімназії №14.
Кращі учасниці отримали призи від клубу "ДіДіБао".
Читайте також: "Юні кам'янчани підкорилив обласний чемпіонат з дзюдо".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Чи плануєте Ви вакцинуватися від коронавірусу?
проголосували 103 відвідувачів
Так, як тільки це стане можливим.
19,4%
Ні, я проти вакцинації.
40,8%
Так, але лише після того, як буде підтвердження, що вакцина безпечна.
34,0%
Важко відповісти.
5,8%
Останні новини
15:05
Вчора
16:13
25 червня
16:08
25 червня
09:48
24 червня
14:18
23 червня
ТОП новини
Оголошення
10:45, 14 червня
30
10:09, 18 червня
1
Коментарі