• Головна
  • Михайло Посітко взяв участь у засіданні Ради розвитку громад та територій під головуванням Президента України
16:15, 28 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Михайло Посітко взяв участь у засіданні Ради розвитку громад та територій під головуванням Президента України

Фото: Михайло Посітко, Фейсбук

Фото: Михайло Посітко, Фейсбук

25 лютого Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ради розвитку громад та територій. Крім Президента у заході взяли участь Дмитро Разумков, Голова Верховної Ради, Денис Шмигаль, Прем'єр-міністр, представники Офісу Президента, члени Кабміну, голови обласних адміністрацій та рад, очільники громад.

Хмельниччину на заході представляли голова Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України, мер Хмельницького Олександр Симчишин, міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Посітко та член Правління Асоціації міст України, мер Славути Василь Сидор, інформує Хмельницьке регіональне відділення Асоціації міст України.

Одним із найважливіших питань, які обговорювали на засіданні стало наповнення бюджетів громад. Під час виступів мерів, що представляють Правління АМУ, наголошувалося на важливості спільної, конструктивної роботи на користь громадян. Міські голови позитивно відзначили врахування інтересів територіальних громад при голосуванні за проект змін до Бюджетного кодексу України, а саме, збереження на постійній основі зарахування до доходів загального фонду бюджетів місцевого самоврядування 13,44% акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального. Також акцентували особливу увагу на необхідності у наступному бюджетному процесі збільшити частину ПДФО, яка буде зараховуватися до місцевих бюджетів.

Під час виступів моїх колег із інших міст було піднято надважливу тему – збільшення частки зарахування ПДФО для місцевих бюджетів. Поділяю секторальну стратегію "Місцеві фінанси", розроблену Асоціацією міст України в рамках проєкту ПУЛЬС та схвалену Правлінням АМУ, що передбачає збільшення частки зарахування податку на доходи фізичних осіб до місцевих бюджетів до 80%. Громади Хмельниччини та усієї України мають складну ситуацію із необхідністю фінансування делегованих повноважень, мусять виконувати поточні роботи у селах, що приєдналися внаслідок ухвалення Кабміном перспективного плану і нам потрібен фінансовий ресурс, щоб кожен житель найвіддаленішого села громади отримував необхідні медичні, освітні, адміністративні та інші послуги і відчував, що про нього дбають, - наголосив, підсумовуючи засідання, голова Хмельницького регіонального відділення АМУ, міський голова Хмельницького Олександр Симчишин.

Засіданні Ради розвиткуЗасіданні Ради розвиткуЗасіданні Ради розвиткуЗасіданні Ради розвитку

Читайте також:"У Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України новий голова".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Так, як тільки це стане можливим.
19,4%
Ні, я проти вакцинації.
40,8%
Так, але лише після того, як буде підтвердження, що вакцина безпечна.
34,0%
Важко відповісти.
5,8%
#АМУ #рада розвитку #Посітко
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...