• Головна
  • Районна рада ліквідувала "Центр професійного розвитку педагогічних працівників Кам’янець-Подільської ради"
18:41, 15 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Районна рада ліквідувала "Центр професійного розвитку педагогічних працівників Кам’янець-Подільської ради"

Фото: ілюстративне. Фото: Кам'янець-Подільська районна рада

Фото: ілюстративне. Фото: Кам'янець-Подільська районна рада

10 лютого відбулось пленарне засідання п’ятої позачергової сесії Кам'янець-Подільської районної ради.

Перед початком роботи сесії, групою депутатів було подано повідомлення про створення депутатської групи "Поділля", куди увійшло 11 депутатів. Очолив її депутат Сергій Танасков, повідомляє пресслужба районної ради.

Під час роботи сесії були затверджені звіти по виконанню бюджетів Дунаєвецького, Новоушицького, Чемеровецького та Кам’янець-Подільського районів за 2020 рік, затверджено Програму з охорони відтворення та раціонального використання лісів постійного користувача КП "Надра Кам’янеччини", дофінансовано районний трудовий архів, внесено певні зміни до районного бюджету на 2021 рік, затверджені нові Положення про помічників консультантів депутата та порядок акредитації журналістів. Додалися і кошти головному розпоряднику – районній раді 70 тис. грн на фінансування заходів підготовки та проведення з відзначення знаменних подій у районі, які перекинули від іншого розпорядника – районної державної адміністрації. З внесенням змін, було затверджено план роботи районної ради на І півріччя 2021 року

Під час прийняття програми сприяння роботі Кам’янець-Подільського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки щодо перевезення громадян, які направляються для проходження строкової військової служби та за контрактом у Збройні сили України, на яку передбачалося 50 тис. грн, виникло питання оплати послуг із проведення ІФА-тестування цієї категорії громадян, що держава також переклала на плечі місцевих бюджетів.

Прийнято на сесії також рішення про припинення "Центру професійного розвитку педагогічних працівників Кам’янець-Подільської ради" шляхом ліквідації. Причина – знову ж таки у нестачі фінансування.Комунальна установа пропрацювала лише три місяці, а щоб закрити її, знадобиться більше двох років. Подібна ситуація із ліквідацією комунального підприємства "Кам’янець-Подільське рибне господарство", припинення діяльності якого тягнеться вже з 2017 року, а також КП "Архітектурно-планувальне бюро" (з 2018 р).

Під кінець роботи сесії депутати прийняли звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради щодо врегулювання на законодавчому рівні питання поступлення до районного бюджету частини сплати податку за користування надрами.

Читайте також:"У Кам'янці-Подільському депутати не змогли подолати вето міського голови".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Так, комунальні служби спрацювали гарно, місто у задовільному стані.
31,0%
Ні, у мене склалось враження, що вулиці взагалі не розчищали.
34,5%
Ніби й чистили, але можна було й краще виконати свою роботу.
34,5%
Мені всеодно.
0,0%
#сесія. районна рада #ЦПРПП #депутати
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...