На ремонт мосту "Стрімка лань" держава виділить понад 4 мільярда гривень

Фото: мережа Інтернет, Книш Маргарита
Фото: мережа Інтернет

З початком нового 2021 року набирає обертів Програма Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво".

На експлуатаційне утримання та поточний дрібний ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення області Хмельниччина загалом отримала 435 мільйонів 377 тисяч 160 гривень. Відповідно виділено фінансування на здійснення середнього поточного ремонту відрізка дороги Т-2308 "Гуків - Дунаївці" і дороги Т-2321 "Ярмолинці — Кам’янець-Подільський".

В рамках фінансування також буде здійснено середній поточний та капітальний ремонт дороги Н-03 на відрізку від мосту "Лань, що біжить" до с. Атаки Хотинського району Чернівецької області.

Наразі вже виділено 51 мільйон 243 тисячі 888 гривень, які спрямовано на ремонт частини дороги протяжністю близько 5 кілометрів, що проходить через с.Колибаївка. Саме ця ділянка першочергово підлягає ремонту, повідомляє пресслужба Кам’янець-Подільська РДА.

В рамках Президентської програми "Велике будівництво" виділено фінансування й на ремонт автомобільних доріг державного значення "Кам’янець-Подільський — Стара Ушиця", "Татарів — Кам’янець-Подільський" та "Кам’янець-Подільський — Сатанів".

Отже, наразі вже оголошено тендер на розробку проєктно-кошторисної документації на здійснення середнього поточного ремонту автомобільної дороги державного значення Т-2317 "Кам’янець-Подільський — Стара Ушиця" протяжністю 45 кілометрів. Вартість розробки ПКД складає 1 мільйон 100 тисяч гривень, відповідно вартість самих ремонтних робіт — приблизно 950 мільйонів гривень. Згідно з планом, роботи мають бути розпочаті цьогоріч, а завершені до кінця 2022 року.

Оголошено тендер і вже виділено фінансування на середній поточний ремонт автомобільної дороги державного значення Р-48 "Кам’янець-Подільський — Сатанів" протяжністю 50 кілометрів. Вартість робіт складає 1 мільярд 190 мільйонів 551 тисяча гривень. Згідно з планом, роботи мають бути завершені в грудні 2021 року.

На фінансування середнього поточного ремонту автомобільної дороги державного значення Р-24 "Татарів — Кам’янець-Подільський", зокрема відрізка "Гуків — Кам’янець-Подільський", виділено 270 мільйонів 880 тисяч 225 гривень. Роботи теж планується завершити до грудня 2021 року.

Не залишаться без уваги й дороги місцевого значення. Наразі вже отримано фінансування на середній поточний ремонт дороги "Рихта — Завалля" протяжністю 5 кілометрів — 22 мільйони 749 тисяч гривень.

На середній поточний ремонт дороги "Стара Ушиця — Колодіївка" протяжністю 5,3 кілометра — 25 мільйонів 322 тисячі гривень.

Ремонт дороги "Слобідка-Кульчієвецька — Врублівці" протяжністю 2,3 кілометра — 10 мільйонів 53 тисячі гривень.

На ремонт дороги "Залісся — Свіршківці" протяжністю 5 кілометрів — 23 мільйони 258 тисяч гривень.

На ремонт дороги "Зеленче — Заставля" — 22 мільйони 413 тисяч гривень.

Окрім того, розробляється проєктно-кошторисна документація на ремонт мосту "Лань, що біжить". На його відновлення буде спрямовано близько 4,5 мільярда гривень. Ремонт цього важливого для громади міста й району інфраструктурного об’єкта також відбуватиметься в рамках Програми "Велике будівництво".

Читайте також:"Кам'янецькі колективи гідно представили місто на фестивалі колядок та щедрівок".

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
265 переглядів у травні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі

Відповідальний за розділ
Книш Маргарита
Журналісти сайту 3849.com.ua до ваших послуг.

Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Кам'янця-Подільського більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
Телефон: +380977061073