• Головна
  • Депутати Кам'янець-Подільського району отримали "почесне" місце у "реєстрі корупціонерів"
11:55, 3 лютого 2021 р.

Депутати Кам'янець-Подільського району отримали "почесне" місце у "реєстрі корупціонерів"

Зображення: "youcontrol.com.ua"

Зображення: "youcontrol.com.ua"

Несвоєчасне подання декларації має свої наслідки. Боротьба із корупцією в Україні є пріоритетним завданням політики держави.

Органи прокуратури, відповідно до ст. 1 Закону України "Про запобігання корупції" від 14.10.14 р. №1700-VII (далі – Закону) являються спеціально уповноваженим суб’єктом у сфері протидії корупції поряд з Національною поліцією, Національним антикорупційним бюро України, Національним агентством з питань запобігання корупції, інформує Кам’янець-Подільська місцева прокуратура.

Відповідно до статті 45 Закону, державні службовці, інші суб’єкти декларування, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларація), за минулий рік за формою, яку визначає Національне агентство.

Однак, продовжують мати місце факти нехтування вищезазначеними нормами.

Так, за принципової позиції працівників Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури (по обслуговуванню Кам’янець-Подільського району) упродовж 2020 року забезпечено участь у розгляді судом 8 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, складеними управлінням стратегічних розслідувань в Хмельницькій області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України, за результатами розгляду яких, 8 депутатів сільських рад Кам’янець-Подільського району визнано винуватими у вчиненні корупційних адміністративних правопорушень, передбачених ч. 1 ст.172-6 КУпАП.

Таким чином, щоб не отримати "почесне" місце в списку "реєстру корупціонерів", нагадуємо, з 1 січня 2021 року розпочалась щорічна кампанія декларування, яка триватиме до 31 березня 2021 року.

Щорічна декларація:

  • термін подання – до 00 год. 00 хв. 1 квітня 2021 року;
  • подається за період з 1 січня 2020 по 31 грудня 2020 року;
  • відомості станом на 31 грудня 2020 року.

Читайте також:"Газ для жителів Кам'янця-Подільського та району подешевшав".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#декларації #доходи #прокуратура #депутати
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...