• Головна
  • Ситуація з коронавірусною інфекцію у Кам'янці-Подільському та районі покращується
15:30, 31 січня 2021 р.
Надійне джерело

Ситуація з коронавірусною інфекцію у Кам'янці-Подільському та районі покращується

Фото: 1662222

Фото: 1662222

Епідситуація з гострої респіраторної хвороби SARS-CoV-2 у місті Кам’янець-Подільському та Кам’янець-Подільському районі у грудні 2020 року покращилась у порівнянні з жовтнем-листопадом.

Ще з другої половини серпня відмічалося динамічне зростання кількості хворих коронавірусною хворобою, а з вересня та у жовтні захворюваність стрімко зростала з геометричною прогресією, але вже з другої половини листопада та в грудні реєструється менша кількість захворілих на Covid-19 щодоби, розповідає завідувач відділенням організації епідеміологічних досліджень Кам’янець-Подільського міськміжрайонного відділу А. Грицай.

Так, з початку епідемії зареєстровано 3653 хворих по місту та 1888 хворих по району. Перші випадки на території міста та району були зареєстровані у квітні 2020 року. За період із квітня по серпень 2020 року виявлено 345 хворих серед мешканців міста та 197 хворих селян. Вже у вересні 2020 року за місяць зареєстровано майже стільки ж хворих, як за весь попередній період – 355 випадків у місті та 137 в районі. За жовтень та листопад зареєстровано відповідно 857 та 1219 випадків хвороби по місту та 490 та 640 випадків по району, захворюваність в декілька разів перевищила попередній рівень. Пік захворюваності припав на кінець жовтня та початок листопада, у той період реєструвалось близько 300 хворих в тиждень по місту та 150-200 по району. З другої половини листопада захворюваність динамічно знижується, і вже останні 2 тижні грудня (51-й та 52-й тиждень) зареєстровано 153 та 191 випадок по місту та по 82 випадки в тиждень по району.

Необхідно відмітити, що ще з початку пандемії постійно реєструються випадки інфікування серед медичних працівників, на жаль серед них було і 2 летальних. З початком навчального року і донині масово хворіють освітяни.

До листопада поточного року захворюваність серед дітей була спорадичною, але вже з листопада реєструється з кожним днем все більше хворих серед дітей. Відомо, що діти переносять хворобу легше, аніж дорослі, так як переважно не мають хронічних супутніх захворювань. Можливо це позитивна прогностична ознака епідемічного процесу, яка вказує на зменшення кількості важких форм захворювання, а відтак – і зниження летальності, і зменшення навантаження на медичну систему.

Читайте також:"Шлях від викладачки до ювелірки всеукраїнського рівня".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
#епідемія #коронавірус #здоров'я
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Спецтема
Оперативна інформація про COVID-19 (коронавірус) на території міста Кам'янець-Подільський та Кам'янець-Подільського району. "3849.com.ua" працює для вашої безпеки.
live comments feed...