• Головна
  • У Кам'янці-Подільському презентували історичний роман "Скарб тамплієрів"
15:05, 29 січня 2021 р.
Надійне джерело

У Кам'янці-Подільському презентували історичний роман "Скарб тамплієрів"

У Кам'янці-Подільському презентували історичний роман "Скарб тамплієрів"

У стінах галереї відбулась презентація історичного роману Ярослави Матічин "Скарб тамплієрів".

На превеликий жаль через карантинні обмеження від багатьох заходів довелося відмовитись, але все ж в Галереї мистецтв відкрилося дві цікаві та неймовірно яскраві виставки: "EXPRESSUS" м. Київ та "Акварельні обрії" м. Кам’янець-Подільський, інформує Кам'янець-Подільський державний історичний музей-заповідник.

Виставку "EXPRESSUS" нам привезла творча когорта митців із Києва: Євгенія Кузьменко (живописець, графік; куратор виставки), Микола Гончаров( живописець, плакатист), Міхал Карловський( скульптор), Міла Шиліна (живописець), Ірина Климова (графік), Олена Яновська (батик), Данило Перцов (композитор, музикант, графік), Анна Іпатьєва (аквареліст).

Виставка викликала неабиякий резонанс у мистецьких колах Кам’янця, а також хвилю бурхливих емоцій туристів. Адже роботи киян вразили своєю відвертістю, свободою думки та несподіваними творчими рішеннями, екстравагантністю та ексцентризмом. Це був справжній вибух у розміреному творчому житті нашого міста і це чудово.

Восени в Галерею мистецтв повернувся розмірений спокій і осінній романтизм із творчими роботами неперевершеного аквареліста Олександра Брензея. Його роботи – поєднання майстерності та вишуканого смаку у мистецтві, глибоке відчуття єдності себе і природи, патріотизм, професійність і… романтика. Полотна О. Брензея не залишають байдужими жодного відвідувача. Вони(роботи) - це завжди, як кажуть, вищий пілотаж!

Продовжував діяти і проект "Оригінального експонату". Відвідувачі мали змогу побачити дерев’яні скульптури "Волхвів" ХІХ ст., фотоальбом Енгеля 1893 року із видами нашого міста в минулому, вишукану вазу(ХІХ ст) в техніці майоліки виробництва М.Кузнєцова , диплом І.Вишинському за створення духового оркестру (1902 року) пожежної частини в Кам’янці-Подільському та подарований музею чудо-музичний інструмент Конх (океанічна раковина).

А ще наша майстриня-золоті руки Наталя Харченко запропонувала усім бажаючим приєднатись до нового проекту "Послухай і створи" - 12 цікавих відео-майстер-класів з виготовлення найрізноманітніших потрібних і кумедних виробів. Попрацювати перед екраном комп’ютера, аби карантинні обмеження не були такими сумними, мали змогу і діти, і дорослі.

І, звісно, експонати. Як же без них. Цього року наукові співробітники художнього відділу описали і здали у фонди музею сотні цінних та важливих експонатів: фото, документи, предмети ДПМ, речі побуту подолян різних років ХХ ст., живопис та графіку.

Читайте також: "У Кам'янець-Подільському районі перевіряють якість молока".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
#галерея мистецтв #презентація #історичний роман #художній відділ #живопис #експонат
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...