• Головна
  • У Кам'янці-Подільському визначено кращих у спорті за підсумками 2020 року
13:20, 26 січня

У Кам'янці-Подільському визначено кращих у спорті за підсумками 2020 року

У Кам'янці-Подільському визначено кращих у спорті за підсумками 2020 року

22 січня в пресцентрі міської ради відбулося засідання комісії з виплати стипендій та грошових винагород спортсменам за високі спортивні досягнення та їх тренерам.

10 кращих спортсменів, які отримуватимуть стипендії в розмірі 1000 грн

1. Майданюк Даніїл, 2007 р.н., КМСУ – чемпіон Європи з тхеквондо ВТФ серед кадетів, чемпіон Європи з тхеквондо серед клубів, СК "Чайка".

2. Романенко Марія, 2006 р.н. – срібна призерка чемпіонату Європи з тхеквондо ВТФ серед кадетів, срібна призерка чемпіонату Європи з тхеквондо серед клубів, СК "Чайка".

3. Скринський Андрій, 2003 р.н., – срібний призер чемпіонату Європи з тхеквондо серед клубів, СК "Чайка".

4. Шлопко Тетяна, 1996 р.н., МСУМКУ – чемпіонка України з пауерліфтингу серед жінок з жиму лежачи, рекордсменка України, член національної збірної команди України, К-ПНУ ім. І. Огієнка.

5. Мельник Тетяна, 1985 р.н., ЗМСУ – чемпіонка України з пауерліфтингу серед жінок, рекордсменка України з жиму лежачи, член національної збірної України з пауерліфтингу, Федерація пауерліфтингу України.

6. Тітаренко Дмитро, 1990 р.н., МСУМК - чемпіон України з велоспорту в індивідуальній гонці на час, з марафону (чоловіки), Хмельницька обласна ШВСМ.

7. Кондратов Павло, 1996 р.н., МСУМК – чемпіон України з кікбоксингу ВАКО серед дорослих, член національної збірної України, клуб бойових мистецтв "Прайд".

8. Атаманюк Андрій, 2002 р.н., КМСУ – триразовий чемпіон України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів з бігу на 3000 м та з бігу на 5000 м К-ПНУ ім. І. Огієнка.

9. Курдибаха Дмитро, 2002 р. н., МСУ - чемпіон України з важкої атлетики серед юнаків до 20 років, ДЮСШ №1.

10. Арєф’єва Анна, 1999 р.н., КМСУ - чемпіонка України з кікбоксингу ВАКО серед дорослих, член національної збірної України, клуб бойових мистецтв "Прайд".

10 кращих спортсменів з олімпійських видів спорту

1. Ванат Владислав, 2002 р.н. - чемпіон України з футболу U-19 в складі команди "Динамо", ДЮСШ №2.

2. Нарольська Влада 1999 р.н. МСУ – чемпіонка XV літньої Універсіади України з тхеквондо ВТФ, К-ПНУ ім. І. Огієнка.

3. Маматов Олег 2002 р.н. МСУ – бронзовий призер XV літньої Універсіади України з тхеквондо ВТФ, К-ПНУ ім. І. Огієнка.

4. Ільчик Любава 1999 р.н. МСУ – срібна призерка XV літньої Універсіади України з тхеквондо ВТФ, К-ПНУ ім. І. Огієнка.

5. Тимчук Валерія 2001 р.н. МСУ – срібна призерка XV літньої Універсіади України з тхеквондо ВТФ, К-ПНУ ім. І. Огієнка.

6. Чернуха Олександра, 2004 р.н., І розряд – чемпіонка України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків 2003 р.н. і молодше, ДЮСШ №1.

7. Яковенко Валерія, 2008 р.н., ІІІ розряд – чемпіонка України з важкої атлетики серед дівчат до 13 років, ДЮСШ №1.

8. Новосад Сабіна, 2000 р.н., МСУ – V місце на Кубку України серед жінок – еліта з боксу, ДЮСШ №2.

9. Шершал Ірина, 2002 р.н., І розряд – чемпіонка області, V місце на чемпіонаті України з бігу на 400 м, ДЮСШ №1.

10. Швець Єлизавета, 2002 р.н., І розряд - чемпіонка області, VІ місце на чемпіонаті України зі стрибків у висоту, ДЮСШ №1.

10 кращих спортсменів з неолімпійських видів спорту

1. Охотнік Олександра, 2001 р.н., КМСУ - чемпіонка України з кікбоксингу ВАКО серед дорослих, член національної збірної України, клуб бойових мистецтв "Прайд".

2. Костинюк Данило, 2002 р.н., КМСУ - срібний призер Чемпіонату України з пляжної боротьби, ДЮСШ №2.

3. Матковський Іван, 2000 р.н., КМСУ - срібний призер Чемпіонату України з пляжної боротьби, ДЮСШ №2.

4. Савельєва Анастасія, 1988 р.н., МСУМК - чемпіонка кубку та срібна призерка чемпіонату України зі стрільби кульової, ДЮСШ №1.

5. Осецька Антоніна, 1999 р.н., МСУМК - срібна призерка чемпіонату України з кікбоксингу ВАКО серед дорослих, член національної збірної України, клуб бойових мистецтв "Прайд".

6. Головатюк Роман, 1995 р.н., ЗМСУ - срібний призер чемпіонату України з кікбоксингу ВАКО серед дорослих, член національної збірної України, клуб бойових мистецтв "Прайд".

7. Паранюк Руслан, 2000 р.н., КМСУ - срібний призер чемпіонату України з кікбоксингу ВАКО серед дорослих, член національної збірної України, клуб бойових мистецтв "Прайд".

8. Єремеєв Микола, 2000 р.н., 1 розряд – срібний призер чемпіонату України кікбоксингу ВАКО серед дорослих, ДЮСШ №2.

9. Ілаш Даниїл, 2003 р.н. – I розряд – бронзовий призер чемпіонату України з кікбоксингу ВАКО серед дітей юнаків та юніорів, переможець чемпіонату Хмельницької області з кікбоксингу ВАКО серед юнаків та юніорів, ДЮСШ №2.

10. Ходоров Ігор, 2001 р.н. – I юн. - чемпіон області з змішаних єдиноборств ММА, ДЮСШ №2.

10 кращих спортсменів "Інваспорт"

1. Дімітрішина Кароліна, МСУ - срібна призерка міжнародного турніру з сидячого волейбол, Хмельницький регіональний центр "Інваспорт".

2. Ільчук Катерина, КМСУ - срібна призерка міжнародного турніру з сидячого волейболу, Хмельницький регіональний центр "Інваспорт".

3. Владичинська Анастасія, КМСУ - срібна призерка міжнародного турніру з сидячого волейболу, Хмельницький регіональний центр "Інваспорт".

4. Тисленко Петро, чемпіон України з легкої атлетики, Хмельницький регіональний центр "Інваспорт".

5. Іваськова Марина – чемпіонка України з легкої атлетики, Хмельницький регіональний центр "Інваспорт".

6. Кохан Катерина – чемпіонка України з легкої атлетики, Хмельницький регіональний центр "Інваспорт".

7. Чорна Леся – чемпіонка України з легкої атлетики, Хмельницький регіональний центр "Інваспорт".

8. Шварчевський Дмитро – чемпіон України з легкої атлетики, Хмельницький регіональний центр "Інваспорт".

9. Чаплінцева Діана – бронзова призерка Чемпіонату України з легкої атлетики, Хмельницький регіональний центр "Інваспорт".

10. Небельський Олександр – чемпіон області з настільного тенісу, Хмельницький регіональний центр "Інваспорт".

10 кращих спортсменів – школярів з олімпійських видів спорту

1. Колесник Сергій, 2004 р.н., КМСУ – срібний призер чемпіонату України з важкої атлетики до 17 років, ДЮСШ №2.

2. Роговська Вероніка, 2003 р.н. КМСУ – бронзовий призер чемпіонату України з боксу серед жінок-молоді, ДЮСШ №2.

3. Весна Анна, 2004 р.н., КМСУ – бронзова призерка чемпіонату України з боксу серед жінок – юніорів, ДЮСШ №2.

4. Кожухар Юрій, 2005 р.н., І розряд – бронзовий призер чемпіонату України з важкої атлетики до 17 років, ДЮСШ №1.

5. Коляновський Олександр, 2005 р.н., ІІ розряд – бронзовий призер чемпіонату України з легкоатлетичного бігу, ДЮСШ №1.

6. Мороз Максим, 2005 р.н., ІІІ розряд – бронзовий призер чемпіонату України з легкоатлетичного бігу, ДЮСШ №1.

7. Пірожак Олександр, 2006 р.н., ІІІ розряд – бронзовий призер чемпіонату України з легкоатлетичного бігу, ДЮСШ №1.

8. Соколан Назарій, 2006 р.н., КМСУ – переможець зонального чемпіонату України з боксу, ДЮСШ №2.

9. Ткачук Дмитро, 2006 р.н., I розряд – переможець зонального чемпіонату України з боксу, ДЮСШ №2.

10. Маслюк Максим, 2007 р.н., I розряд – срібний призер зонального чемпіонату України з боксу, ДЮСШ №2.

10 кращих спортсменів - школярів з неолімпійських видів спорту

1. Руда Ірина, 2006 р.н., I розряд – чемпіонка України з кікбоксингу ВАКО серед дітей, юнаків та юніорів, клуб бойових мистецтв "Прайд".

2. Кондратов Валентин, 2005 р.н., І розряд – бронзовий призер чемпіонату України з кікбоксингу ВАКО серед дітей, юнаків та юніорів, клуб бойових мистецтв "Прайд".

3. Дзісяк Ярослав, 2004 р.н., – I розряд – бронзовий призер чемпіонату України з кікбоксингу ВАКО серед дітей юнаків та юніорів, ДЮСШ №2.

4. Костинюк Дам’ян, 2005 р.н., КМСУ – V місце у чемпіонаті України з класичної боротьби серед кадетів, ДЮСШ №2.

5. Фаріон Антон, 2005 р.н., I юн. - V місце у чемпіонаті України з боротьби сумо серед школярів, ДЮСШ №2.

6. Махніцкий Олександр, 2009 р.н., II юн. – V місце у чемпіонаті України з боротьби сумо серед школярів, ДЮСШ №2.

7. Галагодза Максим, 2006 р.н., I розряд - чемпіон області з кікбоксингу ВАКО серед юнаків та юніорів, ДЮСШ №2.

8. Демеденко Кіріл, 2007 р.н., II юн. - чемпіон області з змішаних єдиноборств ММА, ДЮСШ №2.

9. Лабанський Максим, 2005 р.н., II юн. - чемпіон області з змішаних єдиноборств ММА, ДЮСШ №2.

10. Бакицький Тимофій, 2006 р.н., II юн. - срібний призер чемпіонату області з змішаних єдиноборств, ДЮСШ №2.

10 кращих тренерів

1. Ліщук Василь Володимирович – Заслужений тренер України, тренер-викладач з легкої атлетики, К-ПНУ ім. І. Огієнка.

2. Воронецький Вадим Борисович – Заслужений тренер України, тренер-викладач з пауерліфтингу, К-ПНУ ім. І. Огієнка.

3. Лабатюк Анатолій Анатолійович – Заслужений тренер України з кікбоксингу, ДЮСШ №2.

4. Пасенко Дмитро Васильович - Заслужений тренер України, тренер викладач з боротьби вільної, ДЮСШ №2.

5. Мельник Валерій Вікторович – тренер з пауерліфтингу.

6. Мельник Микола Андрійович - тренер-викладач з важкої атлетики ДЮСШ №1.

7. Чайка Сергій Володимирович - тренер-викладач з тхеквондо, СК "Чайка".

8. Чайка Сергій Сергійович – тренер з тхеквондо, СК "Чайка".

9. Фельвашніков Віктор Олеговича – тренер-викладач з тхеквондо, СК "Чайка".

10. Костинюк Володимир Володимирович - тренер викладач з боротьби вільної, ДЮСШ №2.

10 кращих тренерів ДЮСШ

1. Вергуш Олег Миколайович - тренер викладач з легкої атлетики, ДЮСШ №1.

2. Вергуш Юля Віталіївна – тренер викладач з легкої атлетики, ДЮСШ №1.

3. Коваль Олександр Гнатович – Заслужений тренер України, тренер-викладач зі стрільби кульової, ДЮСШ №1.

4. Люлько Олег Олександрович – тренер-викладач з боксу ДЮСШ №2.

5. Мещишин Сергій Васильович – тренер викладач з кікбоксингу ВАКО, ДЮСШ №2.

6. Мітельман Кім Михайлович – тренер-викладач з баскетболу, ДЮСШ №1.

7. Нестеровський Юрій Євгенович – тренер-викладач зі змішаних єдиноборств, ДЮСШ №2.

8. Полінська Тетяна Анатоліївна – тренер-викладач з дзюдо ДЮСШ №2.

9. Приходько Володимир Миколайович - тренер-викладач з боксу ДЮСШ №2.

10. Хенцінська Тетяна Василівна – тренер-викладач з важкої атлетики ДЮСШ №1.

10 кращих спортсменів-ветеранів

1. Слабунов Євген – чемпіон України з футзалу серед ветеранів, володар супер кубку України з футзалу серед ветеранів.

2. Микитюк Володимир – чемпіон України з футзалу серед ветеранів, володар супер кубку України з футзалу серед ветеранів.

3. Булигін Роман – чемпіон України з футзалу серед ветеранів, володар супер кубку України з футзалу серед ветеранів.

4. Передерко Микола - чемпіон України з футзалу серед ветеранів, володар супер кубку України з футзалу серед ветеранів.

5. Ліпич Валентин – чемпіон України з легкої атлетики.

6. Поблічко Олена - чемпіонка України з баскетболу.

7. Ткачук Олександр – чемпіон України з легкої атлетики.

8. Гордєєва Валентина - чемпіонка України з баскетболу.

9. Янкун Євгенія – срібна призерка України з легкої атлетики.

10. Моспан Михайло – срібний призер чемпіонату України з легкої атлетики.

Кращі команди міста

1. Команда "Ді Ді Бао" (баскетбол).

2. Баскетбольна команда (юнаки).

3. Волейбольна команда (дівчата).

4. Гандбольна команда (дівчата).

5. Команда "Фортеця" (футзал).

Читайте також: "Поліція прокоментувала сутичку ромів у центрі Кам’янця-Подільського".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
#засідання #комісія #виплата стипендій #грошові винагорои #спортсмени #спортивні досягнення #тренери #баскетбол #волейбол #футбол
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...