• Головна
  • Через відключення еклектропостачання у Кам'янці-Подільському помер хворий на COVID-19
20:44, 30 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Через відключення еклектропостачання у Кам'янці-Подільському помер хворий на COVID-19

Фото: Інтернет-джерела

Фото: Інтернет-джерела

З 10 по 18 грудня проводили у медзакладах перевірку в медзакладах у складі робочої групи спеціалістів. У більшості лікарень виявлено ряд серйозних порушень.

Перевірку обладнання у всіх медзакладах країни анонсувало Міністерство охорони здоров’я після того, як 27 листопада через вимкнення електропостачання в реанімації Жовківської лікарні Львівщини померли двоє пацієнтів, які перебували на апаратах ШВЛ та мали захворювання на COVID-19. Попередня причина смерті – дихальна недостатність.

Аналогічний випадок стався і в Кам'янці-Подільському. Через відключення еклектропостачання помер хворий на COVID-19 пацієнт. Повідомляє пресслужба Хмельницької ОДА.

Серед медичних закладів Кам'янець-Подільського району ряд порушень виявлено у Кам'янець-Подільській міській лікарні, яка забезпечує госпіталізацію хворих на COVID-19, та у Новоушицькій ЦРЛ.

Взагалі відсутнє автономне джерело живлення в Хмельницькій ЦРЛ. А у Волочиській та Полонській ЦРЛ дизель-генератори в пошкодженому стані.

Не облаштовані пристроями автоматичного пуску додаткові джерела живлення в Хмельницькому обласному закладі з надання психіатричної допомоги, Кам’янець-Подільській міській лікарні, а також Новоушицькій, Білогірській, Деражнянській, Ярмолинецькій, Віньковецькій, Городоцькій, Шепетівській та Славутській ЦРЛ.

Відсутні пристрої автоматичного включення резерву в Теофіпольській та Славутській ЦРЛ, терапевтичному корпусі Кам’янець-Подільської міської лікарні, а в Хмельницькій, Волочиській, Летичівській та Старокостянтинівській ЦРЛ цей пристрій неробочий.

Через пошкоджені кабельні лінії в Хмельницькому обласному закладі з надання психіатричної допомоги, переведення на резервну лінію зовнішнього електропостачання здійснюється РЕМом вручну.

Також пошкоджена кабельна лінія Волочиської ЦРЛ, що живить струмоприймачі головного корпусу. Крім того, в цьому медзакладі у вимкненому стані перебуває загальний вимикач силового трансформатора, звідки іде електропостачання струмоприймачів реанімаційного, хірургічного та пологового відділень.

Не забезпечені резервними зовнішніми джерелами електропостачання окремі струмоприймачі в Ізяславській, Старосинявській, Летичівській, Старокостянтинівській, Полонській, Теофіпольській ЦРЛ, Кам’янець-Подільській МР, Хмельницькому обласному закладі з надання психіатричної допомоги.

Не встановлений резервний силовий трансформатор у Новоушицькій райлікарні.

Схемою нормального режиму мереж не забезпечується відповідний рівень надійності електропостачання струмоприймачів Старосинявської, Білогірської та Ізяславської ЦРЛ.

Укладеними договорами про надання послуг з розподілу електричної енергії не гарантується надійність електропостачання першокатегорійних струмоприймачів у таких комунальних закладах: Кам’янець-Подільська МЛ, Деражнянська, Летичівська, Ізяславська, Новоушицька центральні райлікарні, Хмельницький обласний протипухлинний центр.

Наразі уся інформація за результатами перевірки доведена до керівників медичних закладів та АТ "Хмельницькобленерго". Вони повинні спільно розробити заходи для якнайшвидшого усунення виявлених порушень.

Читайте також: "Безробітні Кам'янеччини отримують допомогу майже у 4 тисячі гривень".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Дуже гарно, неочікував(ла), що буде так атмосферно.
23,9%
Мені не сподобалось.
14,1%
Непогано, але в парку Героїв Євромайдану було краще.
54,9%
Встановлення ялинки у Старому місті було найкращим.
5,6%
Мені байдуже.
1,4%
#медзаклади #перевірка #спеціалісти #порушення #електропостачання #COVID-19
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
Оперативна інформація про COVID-19 (коронавірус) на території міста Кам'янець-Подільський та Кам'янець-Подільського району. "3849.com.ua" працює для вашої безпеки.
Оголошення
live comments feed...