• Головна
  • У Кам'янці-Подільському затвердили бюджет громади 2021 року
09:25, 24 грудня 2020 р.

У Кам'янці-Подільському затвердили бюджет громади 2021 року

Зображення: мережа Інтернет

Зображення: мережа Інтернет

23 грудня депутати Кам’янець-Подільської міської ради затвердили бюджет міської територіальної громади на 2021 рік із відповідними доповненнями.

Бюджет у 2021 році становитиме 803 мільйона гривень. Нерозподілених коштів, за словами фінансового управління, залишилось приблизно 20 мільйонів гривень. 

Під час обговорення депутатами було внесено резонні пропозиції. До прикладу, з резерву було вирішено виділити 3 мільйона гривень на ремонт закладів освіти та  додано 12 мільйонів гривнь до заробітної плати педагогічним працівникам, щоб забезпечити їм 20% надбавки за престижність на весь рік.

На наступний рік очікуємо бюджет у розмірі 803 млн грн. Це з урахуванням усіх дотацій і субвенцій, що надійдуть з державного та обласного бюджетів, - коментує начальниця фінансового управління Оксана Гут. – Даним бюджетом передбачається виплата заробітної плати працівникам усіх бюджетних установ на весь рік. Забезпечується оплата всіх комунальних послуг по всіх бюджетних установах на рік. Так, нам не вистачило фінансового ресурсу, щоб передбачити коефіцієнт росту по енергоносіях. Тому в разі підвищення тарифів будуть вживатися відповідні заходи із економії енергоресурсів.

Щодо інших питань: розглядалася велика кількість різних програм у галузі освіти, медицини, житлово-комунального господарства тощо. Потреби головних розпорядників - надзвичайно великі. Для того, щоб їх повністю покрити, необхідно, як мінімум, ще один бюджет міста. Тому в документі на 2021 рік передбачено кошти на найголовніше і найнеобхідніше.

Читайте також: "Юні кам'янчани підкорили обласний легкоатлетичний турнір".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Дуже гарно, неочікував(ла), що буде так атмосферно.
23,9%
Мені не сподобалось.
14,1%
Непогано, але в парку Героїв Євромайдану було краще.
54,9%
Встановлення ялинки у Старому місті було найкращим.
5,6%
Мені байдуже.
1,4%
#депутат #бюджет #територіальна громада #фінансове управління #жкг #освіта #медицина
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...