• Головна
  • День виборів: явка виборців у Кам'янці-Подільському вища, ніж у першому турі
22:56, 15 листопада 2020 р.
Надійне джерело

День виборів: явка виборців у Кам'янці-Подільському вища, ніж у першому турі

Фото: ОПОРА

Фото: ОПОРА

За повідомленнями територіальних виборчих комісій, наданими Центральній виборчій комісії, 932 виборчі дільниці з виборів міського голови у 7 регіонах відкрилися вчасно, о 8:00. Серйозних порушень системного характеру, які потенційно можуть вплинути на результати волевиявлення виборців, станом на 12:00 не зафіксовано.

Члени дільничних виборчих комісій контролюють дотримання виборцями та іншими учасниками виборчого процесу заходів безпеки. На дільницях організовані протиепідемічні заходи, спрямовані на запобігання поширенню коронавірусної хвороби, зазначаєють у ЦВК.

За інформацією, що надійшла від територіальних виборчих комісій, при вході до виборчих дільниць здійснюється температурний скринінг, а для виборців з ознаками захворювання передбачені окремі кабіни для таємного голосування. У приміщеннях, де відбувається голосування, нанесена відповідна розмітка. Всі дільниці забезпечені необхідною кількістю дезінфікуючих засобів.

Члени Центральної виборчої комісії у межах своїх повноважень контролюють процес повторного голосування з місцевих виборів у регіонах, в яких вони визначені відповідальними.

Нагадаємо, що повторне голосування з виборів міського голови відбувається в 7 містах України: Луцьку (Волинська область), Краматорську (Донецька область), Українці (Київська область), Одесі, Сумах, Херсоні та Камʼянець-Подільському (Хмельницька область).

Також відбувається повторне голосування з виборів депутатів 53 місцевої ради: 1 міської, 14 селищних та 38 сільських у територіальних громадах з кількістю виборців до 10 тисяч у 17 регіонах.

Нагадуємо, місцеві вибори організовують та проводять відповідні територіальні виборчі комісії.

Результати голосування з виборів депутатів місцевих рад та міського голови мають бути встановлені територіальними виборчими комісіями не пізніш як на пʼятий день з дня повторного голосування, тобто до 20 листопада 2020 року включно.

Подаємо оперативну зведену інформацію про кількість виборців, які отримали виборчі бюлетені на виборчих дільницях (явку виборців) на виборах міських голів 15 листопада (повторне голосування) на момент закінчення голосування у розрізі регіонів України, станом на 20 годину.

За повідомленнями усіх територіальних виборчих комісій, які здійснюють сьогодні підготовку та проведення повторного голосування з виборів міських голів, явка склала 24%.

День виборів: явка виборців у Кам'янці-Подільському вища, ніж у першому турі, фото-1
День виборів: явка виборців у Кам'янці-Подільському вища, ніж у першому турі, фото-2

Нагадуємо, що ці відомості не носять офіційний характер, оскільки відповідно до постанови ЦВК від 20 жовтня 2020 року №404 вони надходять до Комісії від органів ведення Державного реєстру виборців, які своєю чергою отримують цю інформацію від територіальних виборчих комісій будь-якими засобами зв’язку, зокрема телефоном, або електронною поштою.

Для порівняння нагадаємо явку на 20:00 в день голосування 25 жовтня у відповідних регіонах:

День виборів: явка виборців у Кам'янці-Подільському вища, ніж у першому турі, фото-3

Читайте також:"Вампірська гра" форматівців у п'ятницю 13-го".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вибори #повторне голосування #чвка виборців #ЦВК #ТВК
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...